Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

[phpBB3] Simple Hide BBcode MOD

Szerző
Üzenet
DjDumber
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.08.24. Kedd 13:33
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Elküldve: 2010.10.21. 15:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
tudom hogy ez egy régebbi téma, de nekem most aktuális.
Feltettem a [phpBB3] Simple Hide BBcode MOD-ot.
Megy is szépen és a képeket is feltöltöttem a megjelenésem/imageset mappába, minden módosítás elvégeztem.
Nos a hide a működik, de a kép az nem jelent meg hozzá, csak a magyarosított szöveg van ott.

Mit csináltam rosszul?

A másik problémám vele:
Bemásoltam a: language/hu/mods mappába ezt a filet: simple_hide_bbcode.php, magyarosítottam is benne, majd miután végeztem mindennel, Megjelenést újra töltöttem és töröltem a gyorsítótárat, majd a a Stílust és a Képkészletet is újra töltöttem, de nekem így sem lett magyar a hide.
itt egy kép róla: http://i53.tinypic.com/2vlt8w4.jpg

Itt mit csinálhattam rosszul?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Gerisz110
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 20:35
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Elküldve: 2010.12.16. 16:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Ez jó neked?

Idézet:

Rejtés (egy érdekes BBcode amivel el tudjuk rejteni a zavaróan hosszú szöveget ugyanis ez a rejtett szöveg gombnyomásra jön elő és ugyanúgy gombnyomásra el is tűnik)
BBCode usage

Kód:

[spoiler]{TEXT}[/spoiler]

HTML replacement

Kód:

<div style="margin:20px; margin-top:5px"><div class="quotetitle"><b>Rejtés:</b> <input type="button" value="Mutat" style="width:45px;font-size:10px;margin:0px;padding:0px;" onclick="if (this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display != '') { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = '';        this.innerText = ''; this.value = 'Rejt'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerText = ''; this.value = 'Mutat'; }" /></div><div class="quotecontent"><div style="display: none;">{TEXT}</div></div></div>
A BBCode-gyűjteményben volt, de egy nagyon sok BBCode-ot tartalmazó hozzászólásban, úgyhogy inkább így adtam tovább...
én pedig ezt köszönöm szépen,ilyet kerestem éppen :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
difazabi
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.06.05. Vasárnap 0:01
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2011.06.21. 09:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

DjDumber írta:

Sziasztok!
tudom hogy ez egy régebbi téma, de nekem most aktuális.
Feltettem a [phpBB3] Simple Hide BBcode MOD-ot.
Megy is szépen és a képeket is feltöltöttem a megjelenésem/imageset mappába, minden módosítás elvégeztem.
Nos a hide a működik, de a kép az nem jelent meg hozzá, csak a magyarosított szöveg van ott.

Mit csináltam rosszul?

A másik problémám vele:
Bemásoltam a: language/hu/mods mappába ezt a filet: simple_hide_bbcode.php, magyarosítottam is benne, majd miután végeztem mindennel, Megjelenést újra töltöttem és töröltem a gyorsítótárat, majd a a Stílust és a Képkészletet is újra töltöttem, de nekem így sem lett magyar a hide.
itt egy kép róla: http://i53.tinypic.com/2vlt8w4.jpg

Itt mit csinálhattam rosszul?
lehet már nem lényeges....de én úgy csináltam meg, hogy a magyar nyelvi fájlokat átneveztem (HU-ról EN-re) és akkor nem kell vacakolnia témáknál a képek miatt :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés