Megjelenésen végzett változtatások nem jelennek meg

Szerző
Üzenet
dadalia
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.20. Kedd 10:11
Hozzászólások: 263
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.22. 10:45    Hozzászólás témája: Megjelenésen végzett változtatások nem jelennek meg
Hozzászólás az előzmény idézésével
Letöltöttem a sunflover style-t, phbBB3 hoz. Működik a dolog, de szeretnék átalakítani egy pár dolgot!
A css filékben bármit átírok ,pl. színkódok, háttérkép görgethetőség, stb. nem vesz róla tudomást. Az sem érdekli ha az összes css-t kiveszem a theme könyvtárból!!! Ugyan így nem vesz tudomást a template könyvtár html filek átírásáról sem!!!
Gyorsítótár ürítve, frissítés álandóan...
Linket nem tudok küldeni mert localhost-on fut a próbálkozás. Az eredetin még subsilver2 van.

A segítséget előre is kösz.: dadalia

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.22. 12:26    Hozzászólás témája: Re: Segítség!-- sunflower style-hez
Hozzászólás az előzmény idézésével

dadalia írta:

Gyorsítótár ürítve, frissítés álandóan...
... és a stílust / sablont újratölotöd?

AVP -> Megjelenések -> Stípusok / Sablonok -> a megfelelő sorban "Újratöltés".
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dadalia
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.20. Kedd 10:11
Hozzászólások: 263
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.22. 12:46    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
_zso2
Köszönöm, OK!!

(A subsilver2 elfogadott mindemt e nélkül!)

Kösz!!!: dadalia

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
dadalia
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.20. Kedd 10:11
Hozzászólások: 263
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.22. 20:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Még annyit hogy én rontottam el, vagy a sunflover style az oka annak hogy a hozzászólásoknál sem a szerkeszt gomb, sem az idézet gomb nem jelenik meg, az új hozzászólás meg link!
Kell-e valamivel kiegészíteni a gombkészletet, mert vannak amik megjelennek?

Köszi: dadalia

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.22. 20:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nézd meg az imageset.cfg fájlodban, hogy mik vannak beállítva, és ellenőrizd le, hogy azok a fájlok ott vannak-e, ahol az adott imageset.cfg.

Imageset.cfg-ből többet is találsz, a szerepükről a Hogyan lehet lecserélni a fórum képeit? című útmutatóban találsz közelebbi leírást. Maguk a fájlok itt vannak:
[forum_konyvtar]/styles/sunflover/images/imageset.cfg
[forum_konyvtar]/styles/sunflover/images/[nyelv_kodja]/imageset.cfg


A megjelenés nevét következetesen sima V-vel írtad, tényleg így kell? Ha nem, akkor annak megfelelően változik a könyvtár neve is. (Angolul a napraforgó sunflower kéne legyen, de elképzelhető, hogy valamilyen megfontolásból nem úgy hívják a megjelenésedet.)

Amint az útmutatóban is olvashatod, az imageset.cfg-k bármilyen változtatása után újra kell tölteni az AVP Megjelenések fülén a képkészletet!

Sok sikert! :)
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom



A hozzászólás legutóbb HoremWeb által 2009.01.22. 20:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.22. 20:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
De lehet, hogy csak ez lesz a problémád: Nem jelenik meg az új hozzászólás gomb.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.22. 20:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha rám hallgatsz, előbb Marcee javaslatát nézed meg, és ha az nem oldja meg a problémát, folytatod az én javaslatommal. :) Marcee-é valószínűleg a rövidebb út, de hát minden szentnek maga felé hajlik a keze :D
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dadalia
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.20. Kedd 10:11
Hozzászólások: 263
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.22. 22:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Ha rám hallgatsz, előbb Marcee javaslatát nézed meg, és ha az nem oldja meg a problémát, folytatod az én javaslatommal.
Marcee javaslata bevált! :D :lol: Egy /hu/ könyvtár, bele az /en/ gombjai... :roll:
Ha a letöltéssel nem jött magyar gomb lehet-e találni valahol, vagy neki kell állni alakítgatni?
Nagyon zagyva így, de valamit csak sikerül alakítanom.

Kösz!!!: dadalia

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.23. 00:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ehhez meg kell nézni, hogy mit írnak róla a megjelenés készítői. Általában jelezni szokták, hogy milyen nyelvek vannak a megjelenéshez. De a Google is segíthet esetleg, hátha már valaki legyártotta a magyar gombokat. (Olyankor illik elkérni ;) ) Végső eset persze az, ha magad esel neki...
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dadalia
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.20. Kedd 10:11
Hozzászólások: 263
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.25. 17:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha máshol már szerepel akkor bocs... én nem találtam! (Meg nekem ez folytatólagos..) :wink:

Elkövettem egy hibát az /overall_footer.html file ben. és egy rossz mozdulattal újra töltöttem a sablonokat. A hibát már javítottam, de nem tudom újra betöltetni, mert az AVP be nem tudok bejelentkezni. :shock:
A fórum alja nem jelenik meg, csak egy hibaüzenet van alul, így nincs AVP bejelentkezésre lehetőség!
------------------
Parse error: parse error, unexpected '}' in C:\wamp\www\forum\cache\tpl_sunflower_overall_footer.html.php on line 27
-------------------
Hogy tudnám újra töltetni a sablonokat; v. ideiglenesen másik megjelenést választani; v. az adatbázisban elkövetni valamit (vagy php ban?) a hiba javítására.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.25. 20:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Navigálj közvetlenül a fórumod adm könyvtárára, és lépj be ott az admin felületre. ;)
Tehát, ha a fórumodat egy böngészőből úgy éred el, hogy domainnevem.hu/forum/index.php, akkor most menj a domainnevem.hu/forum/adm/index.php címre.
(Konkrétan dadalia esetére: C:\wamp\www\forum\adm\index.php, azaz címsorból: localhost/forum/adm)

Nyilván csináltál a fájlrendszerről biztonsági mentést, mielőtt nekivágtál a fájlok módosításának. Ebből a mentésből ftp-n töltsd vissza az overall_footer.html-t. Ha ez sérült (vagy nincs mentésed, de ezt fel sem merem tételezni), akkor legrosszabb esetben a megjelenés telepítőcsomagjából (vagy alap megjelenések esetén a phpBB telepítőcsomagjából) töltsd vissza a hiányzó fájlt.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.25. 21:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
De az is jó lehet, ha még egyszer átnyálazod a 27. sor környékét, és még nézed, miért felesleges a '}' karaktered ott. Lehet, hogy eggyel többet írtál a kelleténél, vagy elfelejtetted kitenni elé a '{' nyitó tagot.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dadalia
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.20. Kedd 10:11
Hozzászólások: 263
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.25. 21:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A hibát már elsőre javítottam, biztonsági mentés is készűlt, de már visszakapta a módosítatlan stilust is. Nem ez a problémám!
A forumra be lehet lépni, de az "adminisztrácios vezérlő pult" nevű link lemaradt a fórum aljával együtt! Ezek helyett jön a hibaüzenet. Mivel nem tudom hol megadni az admin jelszót at AVP hez, így minden közvetlen linket is elutasít jogosúltság hiányában. Tehát nem tudom ujratölteni a hibátlan /overall_footer.html filet!!
A felhasználói stílus váltása nincs engedve :oops: :oops: hogy (admin nevű) felhasználóként másik stilust álítsak be magamnak, igy kényszerítve újratöltésre!
Ebben a helyzetben kellene megoldani az újratöltést, vagy stilus váltást!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.25. 22:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Navigálj közvetlenül a fórumod adm könyvtárára, és lépj be ott az admin felületre. ;)
(Konkrétan dadalia esetére: C:\wamp\www\forum\adm\index.php, azaz címsorból: localhost/forum/adm)
Ha előbb belépsz a fórumra, és utána hívod így meg a linket, működnie kell.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dadalia
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.20. Kedd 10:11
Hozzászólások: 263
Hozzászólás Elküldve: 2009.01.25. 22:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Ha előbb belépsz a fórumra, és utána hívod így meg a linket, működnie kell.
Ime:

Információ

Nem férhetsz hozzá az adminisztrátori vezérlőpulthoz, mivel nincs adminisztrátori jogosultságod.

Parse error: parse error, unexpected '}' in C:\wamp\www\forum\cache\tpl_sunflower_overall_footer.html.php on line 27

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés