Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

phpBB Invite 3.0.0

Szerző
Üzenet
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2016.09.23. 08:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Volna egy érdekesség, amit nem tudom, javítottál-e a 3.0-ásban...? Azért kérdezem, mert most 2.10 verzióm van fent a 3.0.12-őn, és ma szembesültem vele. Mikor ki akartam küldeni egy meghívót, azt írta, hogy ma már kiküldtem kettőt! :shock: Miközben egyet sem küldtem. Azért fontos, mert a napi limit 3-ra lett beállítva és kettőt akartam kiküldeni. Így a limitet levettem, de a két meghívó kiküldése után is azt írja, négyet már kiküldtem. A meghívó várósorában kettő meghívó van csak függőben, más nincs.
A szinkronizálások nem sikerültek, viszont akkor az a két meghívóm beragadt? Vagy csak üssem át adatbázisban a meghívó mennyiséget?

Frissítéskor majdnem szívbajt kaptam: nem tudta leellenőrizni az index.php 83-86-dik sorában a verziót, hibára futott frissítéskor, azt mondta, nincsenek fent a fájlok, miközben a full rootot felmásoltam. Utána néztem, hogy verzióellenőrzés van csak. Ideiglenes megoldásképp kiütöttem ezt a részt, de a 2.0.1-re, majd 2.0.2-re, aztán 2.10-re frissítéskor is ezt kellett eljátszanom. Az update nem üti be a paramétert? :roll:

Az extension fejlesztéséhez pedig jó munkát és kitartást kívánok! :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés