Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

NEXTárhely

Szerző
Üzenet
lol.twister
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.04.03. 19:59    Hozzászólás témája: NEXTárhely
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Nem tudom, hogy közületek ki ismeri a NEXTárhely szolgáltatót. Nagyon jól hangzik, amit kínál, sőt túl jól hangzik. Kinek milyen tapasztalata van vele? A válaszokat előre is köszönöm!

Ha valakit érdekel, akkor kukkantsa meg: http://nextarhely.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Silhouette
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.04.05. 02:18    Hozzászólás témája:
Tényleg jól hangzik, mindössze a bannerüket kell elhelyezni az oldalon. Viszont beleolvastam a fórumba, ott már találtam egy nem túl biztató dolgot:

Idézet:

Kedves Felhasználók!

A mai napon (2009. január 11.) a regisztrációs szabályzat a következőképpen változik:

A NEXTárhely tartalomszolgáltató ezentúl nem kíván ingyenes tárhelyet szolgáltatni semmilyen TOPLISTA jellegű oldalhoz, ugyanis hatalmas erőforrás igényük miatt veszélyeztetik a rendszer stabilitását, és a többi felhasználó állandó kiszolgálását.
Ezen kívül a NEXTárhely figyelemmel kíséri a CHAT és a nagyobb FÓRUM témájú oldalakat is, és ezek kiszolgálását - megfelelő indoklás mellet - egyoldalúan és azonnali hatállyal megszüntetheti.

A NEXTárhely ingyenes szolgáltatását elsősorban az egyéni felhasználóknak tartja fent, és elsődleges célja, hogy minél szélesebb körben és minél több felhasználó számára elérhető legyen, ami ellentétes a fent említett oldalak kiszolgálásával, mivel azok erőforrás igénye felér néhány tucat általánosabb célú oldal igényeivel.

A jelenleg is hosztolt érintett oldalak tulajdonosait a NEXTárhely e-mailben értesíti a szolgáltatás felfüggesztéséről, illetve szükséges esetben a megszüntetéséről.

Megértéseteket köszönjük!

Üdvözlettel,
a NEXTárhely csapata
Mondjuk erre a főoldalon is felhívhatnák a figyelmet, vagy legalább a regisztrációnál, mert a főoldalon amit írnak a szolgáltatásoknál, arról azt gondolhatjuk, hogy ez tökéletesen megfelelne egy fórumnak. De így elég bizonytalan. :(
Viszont itt egy másik hasonló szolgáltató, érdemes szerintem ezt is átnézni. Nemrég nyitották meg újra a regisztrációt.

Silhouette
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.04.05. 23:53    Hozzászólás témája:
Találtam egy másik szolgáltatót: http://freezhost.net/
A szolgáltatás itt is hasonló, a szabályzat meglehetősen szűkszavú, mindössze négy mondat. Szerintem viszonylag új szolgáltató lehet, a google nem nagyon ismeri. Ha valakinek van róla valami infója, ne tartsa magában. :)

lol.twister
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.04.06. 11:07    Hozzászólás témája:
Nekem ez utobbiban az nem tetszik, hogy nem lehet kezelni a domaint, csak aldomainnal lehet regisztrálni.

A regisztrációnál van az, hogy be kell írni egy nevet, ami a domain előtt fog szerepelni. Na akkor mondjuk beírom azt, hogy bableves. A domain címem az ez: v630i-w660i.hu, így ez lesz: bableves.v630i-w660i.hu :? :oops:
Nekem ez ezért nem tetszik. De viszont az az előtti is nagyon jól hangzik :), nincs ott is valami ilyesmi? :cry:

Silhouette
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.04.06. 18:39    Hozzászólás témája:
Nem tudom, lehet ott saját domaint is használni. De elég titokzatos meg bizonytalan az egész. Gondoltam kipróbálom, tegnap este regisztráltam, majd értesítenek, de még semmi. Szerintem felejtős.
Ahogy olvastam fórumokon, a newhosting-al elég sok probléma volt az utóbbi időben, de már megy a harmadik szerver, a regisztráció is újra nyitva, sokan meg vannak vele elégedve. Viszont a napi küldhető levelek számát lekorlátoztak, de nem tudom mennyire. Nekem egyenlőre ez tűnik az ingyenes szolgáltatók közül a legjobbnak. Bár ki tudja, minden csoda három napig tart.

lol.twister
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2009.04.09. 10:10    Hozzászólás témája:
Az legyen a legkevesebb, hogy nem lehet nap 100 levelet küldeni, van freemail, citromail, windowslive, ezeket mind lehet levelezésre haszálni (most csak párat neveztem meg, a legnagyonbbakat)

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés