Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

King's Bounty téma

Szerző
Üzenet
Hiperwolf
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.05.12. Kedd 20:25
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2009.05.13. 17:37    Hozzászólás témája: King's Bounty téma
Hozzászólás az előzmény idézésével
Halihó!

Abban szeretném kérni segítségeteket, hogy mivel csinálok egy magyar King's Bounty (az új, orosz fejlesztésű) fanoldalt és annak fóruma phpBB3 erre alakítgatok egy témát, minek alapja: mergenine: WoW Alliance BB3 és szeretném elérni, hogy minél jobban hasonlítson erre (ha jól látom, akkor ez egy IPB): King's Bounty Forum. A fórumom címe pedig: King's Bounty Magyar fanfórum. A gondom az, hogy nekem a bannernek a szaggatott hatású része alatt vannak ezek: Kilépés [ XXXXXXXX ], X új üzenet, GyIK, Keresés, Taglista, Felhasználói vezérlőpult, és az eredeti fórumon rajta van. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám elérni, hogy a bannerem alján legyen ez a szöveg, mint az eredeti forumon? És még az, hogy hogyan tudom megoldani, hogy az alul legyen egy kép, ami ismétlődik (images/bg_bottom.jpg), és azon jobbra zárva ez: Powered by <a href="http://www.phpbb.com/">phpBB</a> &copy; 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | <a href="http://kings-bounty.com/">King's Bounty &reg</a> &copy; 2008-2009 <a href="http://katauri.com/">Katauri Interactive</a>. All rights reserved. | {TRANSLATION_INFO} ? A segítséget előre is köszönöm! 8)
Üdv: Hiperwolf

U.I.: A téma jelenlegi állását csatolom. TÉMA

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2009.05.13. 17:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A Második kérdésedre egyszerű a válasz, a styles/[sablonod_neve]/template/overall_footer.html-ben írd be a copyright szöveget, aztán töltsd újra a sablont AVP-n.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hiperwolf
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.05.12. Kedd 20:25
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2009.05.13. 19:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

pstvfan írta:

A Második kérdésedre egyszerű a válasz, a styles/[sablonod_neve]/template/overall_footer.html-ben írd be a copyright szöveget, aztán töltsd újra a sablont AVP-n.
Igen, csakhogy innen szedtem a példát a copyright szövegre. :) Uhh tényleg! A szememet kiszúrta és nem vettem észre. :D Csak az érdekel még, hogy milyen kóddal tudom beszúrni lentre az említett képet, ami benne van abban amit csatoltam (mellesleg frissitettem) itt: \theme\images\bg_bottom.jpg és ezt kéne egymás mellé ismétlődően, úgy, hogy a copyright-os szöveg ezen legyen legyen, jobban mondva ez a kép legyen a copyright-os szöveg alatt, csak a szövegnek kb egy sorral feljebb kéne kerülnie, úgy hogy ennek a képnek a felső, sárga részének a közepén legyen, mint az eredeti forumon. Jah, és jó lenne, ha az avatarmező a postoknál, amit sokak baloldalra helyeznek, én ezt szeretném ebben a témában jobb oldalra tenni. :roll: Köszi!

Frissítés: A cellákat beszíneztem ilyenre: #eeebdc. Azt hogyan tudom megcsinálni, hogy a fórumoknál, témáknál, hozzászólásoknál ez a két szín váltakozzon: #faf7f0 és #eeebdc, és a közöttük lévő elválasztócsik ez legyen: #d6ceb2? Köszi. Ne haragudjatok, hogy ha ez így sok.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés