Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Regisztráció csak admin joggal

Szerző
Üzenet
babca
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.04.20. Csütörtök 2:00
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.25. 17:50    Hozzászólás témája: Regisztráció csak admin joggal
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Sokat szenvedtem, de nem tudtam rájönni erre az egyszerűnek tűnő dologra. Arra lenne szükségem, hogy csak a bejelentkezett adminisztrátor tudjon felhasználót regisztrálni, illetve az ő jelenlétében lehessen csak regisztrálni a fórumra. nem találtam ilyen mod-ot sem. Van valami ötletetek. Előre is köszi Edit

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.25. 18:17    Hozzászólás témája: Re: Regisztráció csak admin joggal
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ehhez nem kell mod. Erre való a regisztráció megerősítésénél az admin opció (általános beállítások).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
babca
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.04.20. Csütörtök 2:00
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.25. 19:23    Hozzászólás témája: Köszönöm!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez jó, de csak fél megoldás, mert így szórakozhatnak a regisztrálással. Én olyanra gondoltam, hogy az admin menüben lehessen ki/bekapcsolni a regisztrációt. Már félig-meddig megoldottam, csak az a baj, hogy mindig az admint akarja regisztrálni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.25. 19:29    Hozzászólás témája: Re: Köszönöm!
Hozzászólás az előzmény idézésével

babca írta:

Ez jó, de csak fél megoldás, mert így szórakozhatnak a regisztrálással.
Itt mire gondolsz? Nem lesznek regisztrált tagok, amíg te meg nem erősíted őket...

babca írta:

Én olyanra gondoltam, hogy az admin menüben lehessen ki/bekapcsolni a regisztrációt. Már félig-meddig megoldottam, csak az a baj, hogy mindig az admint akarja regisztrálni.
Itt található egy mod, mellyel ki lehet kapcsolni a regisztrációt, egy másikban még azt is írja, hogy az admin panelből vezérelhető (ugyanakkor régebbi).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
babca
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.04.20. Csütörtök 2:00
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.25. 20:00    Hozzászólás témája: Király, működik!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm, király vagy, épp erre gondoltam és tökéletesen működik. :D Hát ezt nem tudtam volna magamtól megoldani, szerintem. Egyébként nem az én heppem, a rendszergazdánk így kérte mindenképp, ne kérdezd miért. :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés