Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

ImageMagick telepítés

Szerző
Üzenet
chris0117
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.03.29. Vasárnap 10:07
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Elküldve: 2010.02.28. 10:50    Hozzászólás témája: ImageMagick telepítés
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Kerestem, de nem találtam olyan útmutatót, amit végigkövetve, sikeresen tudom telepíteni a phpbb forumhoz az ImageMagick-et.

Letöltöttem a 12 megás fájlt, hogy ezek közül mit kell feltöltenem és mit linkeljek az ACP panelol.

Arra szeretném használni, hogy a képek feltöltésekor lekicsinyítse a képet, így bármekkora méretű és nagyságú képet fel lehetne tölteni.

Köszönöm a segítséget előre is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2010.02.28. 14:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az ImageMagick-et ingyenes tárhelyre nem hiszem, hogy fogod tudni telepíteni, fizetősnél is kérdéses, erről mindenképpen a tárhelyszolgáltatódnál kellene érdeklődnöd (az is elképzelhető, hogy már telepítve van, csak a phpBB nem találta meg).

A téma nem kötődik szorosan a phpBB-hez, ezért áthelyeztem az Általános kérdésekből.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
chris0117
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.03.29. Vasárnap 10:07
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.05. 22:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Az ImageMagick-et ingyenes tárhelyre nem hiszem, hogy fogod tudni telepíteni, fizetősnél is kérdéses, erről mindenképpen a tárhelyszolgáltatódnál kellene érdeklődnöd (az is elképzelhető, hogy már telepítve van, csak a phpBB nem találta meg).

A téma nem kötődik szorosan a phpBB-hez, ezért áthelyeztem az Általános kérdésekből.
Köszönöm a gyors választ! Utánajárok, vagy akkor kitalálok írok rá egy php függvényt ami elintézi a dolgokat, csak az includálással lesznek majd gondok. :D

Köszönöm a segítésget még 1x. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.06. 15:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt ugye tudod, hogy az ImageMagick nem követelmény a képek átméretezéshez? A phpBB alapból a GD függvénykönyvtárt használja, és ez a legtöbb helyen általában telepítve is van.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rockersrac
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2010.07.29. Csütörtök 11:58
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2013.01.28. 14:23    Hozzászólás témája: Image Magick telepítése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Tudna valaki információval szolgálni az Image Magick telepítéséről? Ki szeretném próbálni... :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés