phpBB alá e107

Szerző
Üzenet
xitibi
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2009.10.25. Vasárnap 12:18
Hozzászólások: 45
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.19. 04:06    Hozzászólás témája: phpBB alá e107
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv

Az iránt szeretnék érdeklődni meg lehet e csinálni, hogy mondjuk a fórumomra belépő tag egy linksegítségével egy másik e107 es oldalra kerüljön ott a phpbbés fórumnak megfelelő jogokkal rendelkezzen illetve a Nickje és a jelszava ott is éljen
Üdv

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zolio
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2008.07.30. Szerda 22:21
Hozzászólások: 61
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.19. 20:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem! Feltétel, hogy ugyanazt az adatbázist kell használnia a két rendszernek. A tábla neve lehet más, de az adatbázisnak meg kell egyeznie.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
juhiati
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.10.11. Szombat 8:08
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.20. 17:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Amennyiben egy tárhelyen van, egy adatbázisban és a gyökérkönyvtárban a e107 van akkor
van erre egy híd e107 alá ami még a skinbe is belerakja a phpbb-t.
Itt a link:
http://www.diporgos.com/e107bb/

Amennyien kérdés van segítek már kiismertem a plugint :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zolio
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2008.07.30. Szerda 22:21
Hozzászólások: 61
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.21. 23:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Naná! Nálam is ezzel van megoldva. Csak hogy ebbe a bridge-be is le van írva: mindenképp ugyanabba az adatbázisba kell hogy legyen telepítve a két rendszer. Szerintem egy más honlapba mutató linkről lett volna szó, ami nem ugyanabba az adatbázisba lenne telepítve, tehát ott a bridge nem ér semmit. A fórumot képes beintegrálni az e107 alá, de ez csak a prosilver kinézetnél működik, és az ékezet-problémák elkerülése érdekében az e107 is utf-8 kódolású legyen. A 0.7.16-tól felfelé már csak ebbe létezik, de 15-ös még isoba is volt. A jogosultságokat meg nem egészen értem. Az biztos, hogy a phpbb-s csoportokat nem viszi át az e107 rendszerbe, és fordítva sem. Csak a felhasználókat tudja. Fórumból egyébként sem mindig jön össze e107 alá az átvitel, viszont e107-ből a fórumba simán át tudja vinni a neveket. Lehet, hogy csak adatbázis kérdése.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
NevemSenki
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.02. Vasárnap 21:50
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2011.05.25. 10:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, nekem egy érdekes hiba állt elő az e107bb használata közben. Egyenlőre még nem jöttem rá a hiba okára, ezért segítséget kérnék tőletek. Az e107bb által egy " New Forum Posts " menü helyezhető ki a főoldalra ( a menü kezelő által ). Tökéletesen is működik egy apró hibával.
Az ékezetes betűket nem jeleníti meg, helyettük egy üres négyzet alakú karakter található.
Ezen hiba kijavításában kérnék tőletek segítséget, vagy ötletek a hiba forrását illetően.

( Mellékelek egy képet, és egy NEM REKLÁMNAK minősülő weboldalt, ahol a hiba megtekinthető. )

Kép

És az oldal ahol megtekinthető a hiba: http://www.hobby-site.blogja.net/news.php

Előre is nagyon köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!

Üdv.: Senki

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés