Frame probléma "fórum kezdőlap"-nál

Szerző
Üzenet
AngerFist
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2008.11.13. Csütörtök 8:46
Hozzászólások: 53
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.25. 10:41    Hozzászólás témája: Frame probléma "fórum kezdőlap"-nál
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali!

Van egy másfél éves fórumom. Semmiből nem állt eddig, csak a fórumból, most viszont akartam hozzá shoutboxot. Arra gondoltam, hogy csinálok egy index.php-t (mert mindenkinek ez van már és index.html-nél problémázott az oldal), amiben a bal frame alapból a fórum indexe (átneveztem az idex.php-t infexforum.php-ra), jobb oldalra pedig megy a shoutbox kódja. Be is tölt, amíg "mélyebbre" megyek, addig nincs is probléma, de amikor a "fórum kezdőlap"-ra kattintok, a bal framebe betölti megint az index php-t, azaz a shoutboxot is, pedig csak az "indexforum.php"-t kellene frissítenie. Van valami ötletetek?

A következőképp néz ki az index.php

Kód:


<html> <head>
<title>A fórum neve</title>
</head>
  <FRAMESET COLS="80%,*" >
   <FRAME SRC="indexforum.php" noresize></FRAME>
   <FRAME src="http://SORSZÁM.myshoutbox.com/" width="152" height="300" frameborder="1" allowTransparency="true"></FRAME>
  </FRAMESET>
<body
</BODY>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngerFist
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2008.11.13. Csütörtök 8:46
Hozzászólások: 53
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.25. 11:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megvan, mi a probléma, csak nem tudom, hol kell átírni. A "fórum kezdőlap" az adott fórum index.php-ját hívja meg, nekem pedig "csak" az indexforum.php-t kellene meghívnom. Meg tudjátok mondani, melyik állományban kell ezt átírni?

Köszi!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngerFist
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2008.11.13. Csütörtök 8:46
Hozzászólások: 53
Hozzászólás Elküldve: 2010.03.26. 08:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Angol fórumról kaptam választ, ha esetleg valaki szintén megváltoztatná, itt a módja:

HGN írta:

There are two links to the board index in the header. One is on the site logo and the other on "Board index". You can change them hardcoded in the style template file, styles/prosilver/template/overall_header.html
If you want to change them both, do the following twice:

Find

Kód:

{U_INDEX}

Replace by

Kód:

myweb.hu/indexforum.php


In the footer also a link to the board index is given. If you want to change that to then open styles/prosilver/template/overall_footer.html

Find

Kód:

{U_INDEX}

Replace by

Kód:

myweb.hu/indexforum.php

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés