Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Kedvencek MOD

Szerző
Üzenet
MyR
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 2:00
Hozzászólások: 315
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.06. 14:31    Hozzászólás témája: Kedvencek MOD
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem találtam témát e MODdal kapcsolatban, ezért nyitottam egyet.
Lenne néhány kérdésem. Feltelepítettem a fórumomra a Kedvencek MODot, és mivel kicsit hiányosnak találtam, és nem is FISubIce-hoz készült ezért, bővítettem néhány dologgal, és módosítottam rajta egy kicsit, de van amit nem sikerült megoldanom. A sima/lezárt/népszerű/közlemény... ikonokat kidobáltam a téma címe elől, mert arra szerintem nincs szükség. (Ha egy felhasználó megjelölt egy témát kedvencnek, akkor utána már nem érdekli, hogy az kiemelt/népszerű, ...stb-e), ehelyett viszont szükségem lenne az "icon_newest_reply.gif" ikonra a téma címe előtt, hogy új hsz. esetén egy kattintással a téma végére tudjon ugrani a felhasználó. Végülis ennyi amivel bővíteni kellene, a másik pedig csak egy apróság: Ha nem vagy bejelentkezve, és pl. rákattintasz a privát üzenetekre, a login.php nyílik meg, és a bejelentkezés után visszadob a privát üzenetekre. Ezzel ellentétben, ha a menüben rákattintasz a Kedvencek-re, akkor ugyancsak kéri, hogy jelentkezz be, viszont bejelentkezés után nem a kedvencekhez, hanem a tartalomjegyzékre irányít a fórum. (Én azt szeretném ha a kedvencekre menne.) Nah, végülis ez a két apróság van amivel bővíteni szeretném a MOD-ot, hogy tökéletes legyen számomra... :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.06. 15:46    Hozzászólás témája: Re: Kedvencek MOD
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az ikon egy kicsit bonyolultabb dolog, mert nem biztos, hogy a legújabb hozzászólás az oldalon van. Tehát először is a php részben kell megtudnod, hogy melyik a legújabb hozzászólás (a pontos megvalósítást én sem tudom, meg kell nézni a kód többi részét, ott hogy csinálják), majd ellenőrizned kell, hogy az adott hozzászólás ezen az oldalon van-e. Ha igen, akkor csak egy oldalon belül linket csinálsz (#x), ha nem, akkor a konkrét hozzászólásra mutatót (viewtopic.php?p=7x#x).

A visszairányításra egyszerű a megoldás, a kedvencek oldalon nem a login.php-ra átírányításkor a címhez hozzá kell fűzni a redirect paramétert a kedvencek oldal linkjével (fájlnevével).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
MyR
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 2:00
Hozzászólások: 315
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.06. 15:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi, a redirect-el meg is vagyok, működik is.

Azt hogy érted, hogy a legújabb hozzászólás az oldalon van-e?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.06. 16:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

MyR írta:

Azt hogy érted, hogy a legújabb hozzászólás az oldalon van-e?
Ha a témában sok hozzászólás van, akkor a hozzászólások el vannak osztva oldalakra. És az adott hozzászólás a meghívott oldalon van-e (pl. kedvencek menüből az első oldalra irányít át, de a legrégibb olvasatlan hozzászólás lehet, hogy az 5. oldalon van).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés