Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Eladó fórum.

Szerző
Üzenet
bibem
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.02. Vasárnap 13:23
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2011.03.26. 22:24    Hozzászólás témája: Eladó fórum.
Hozzászólás az előzmény idézésével
Eladó a wunderbar fórum.

Információ a fórumról:

Idézet:

Jelenleg 7 felhasználó van jelen: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég. (Az elmúlt 15 percben aktív felhasználók alapján.)
A legtöbb felhasználó (357 fő) 2010.09.23. 20:18-kor tartózkodott itt.

Idézet:

Hozzászólások száma: 17419 | Témák száma: 14355 | Felhasználók száma: 7797

Idézet:

Fórum indulása: 2009.03.05. 13:10
Adatbázis mérete: 183.96 MiB
Hozzászólások száma naponta: 23.17
Témák száma naponta: 19.10
Felhasználók száma naponta: 10.37
Eladás oka: Időhiány.

Pü-ben várom azokat akiket érdekel.
Komolytalanak kíméljenek.
_________________
" Az élet egy szar játék,de a grafikája nagyon ott van! "

Kód:

http://www.wunderbars.net/forum
http://tuzus-bibem.net



A hozzászólás legutóbb bibem által 2011.03.27. 09:24-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 18:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2011.03.27. 08:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Le vagyok nyűgözve. Ide jössz a phpBB ingyenes otthonába meghirdetni a warez fórumodat!
Ilyent sem láttam amióta tag vagyok itt, és remélem Marcee ha látja törli ezt a témát innen.

Kiváncsian várom a régi tagok hozzászólását ezzel kapcsolatban.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BVLIST
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. Kedd 17:48
Hozzászólások: 70
Hozzászólás Elküldve: 2011.03.27. 08:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én inkább arra lennék kíváncsi hogy mit szolnak a tagok hozzá?
Hogy emailestől eladod a fórumot,szép......

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bibem
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.02. Vasárnap 13:23
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2011.03.27. 09:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

k959 írta:

Le vagyok nyűgözve. Ide jössz a phpBB ingyenes otthonába meghirdetni a warez fórumodat!
Ilyent sem láttam amióta tag vagyok itt, és remélem Marcee ha látja törli ezt a témát innen.

Kiváncsian várom a régi tagok hozzászólását ezzel kapcsolatban.
Ne haragudj,de van rá kereslet hidd el és nem meggazdagodni akarok rajta csak szeretném ha valaki tovább folytatná és a belefektetett munkámért igen is kérek egy kis aprót!
A phpbb konkurens oldalán is van ilyen hirdetés,csak ez itt még számotokra szokatlan.
_________________
" Az élet egy szar játék,de a grafikája nagyon ott van! "

Kód:

http://www.wunderbars.net/forum
http://tuzus-bibem.net

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
k959
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.14. Péntek 18:08
Hozzászólások: 1128
Hozzászólás Elküldve: 2011.03.27. 10:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem véletlenül szólítottam meg Marceet.
Amit itt "szokatlan"-nak nevezel, remélhetőleg nem is fog megszokottá válni, mivel ez a fórum a segítségnyújtásról szól, phpBB ügyekben, nem pedig piactér.
Az magán ügyed, hogy mit kezdesz a fórumoddal, melybe oly sok munkát fektettél be, pl. ki teheted a vaterára, vagy kirakod a konkurens oldalán, ha már erre hivatkoztál.
BVLIST amit említett azzal is egyetértek, hiszen ezzel személyiségi jogokat is sértesz!
Idézek neked a fórumok jogi nyilatkozatából, mely nálad is megtalálható.

Idézet:

Mint felhasználó, elfogadod, hogy bármely adat, melyet megadsz, tárolásra kerül a fórum adatbázisában. Ezek az információk a beleegyezésed nélkül semmilyen módon nem kerülnek átadásra egy harmadik félnek,
Lehet gondolkozni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2011.03.27. 15:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

k959 írta:

Kiváncsian várom a régi tagok hozzászólását ezzel kapcsolatban.
Nos, ha el akarja adni... Nekem semmi kifogásom nincs ellene. Bár az is biztos, hogy ha tag lennék az említett oldalon, akkor nem örülnék neki. :roll: szvsz garantálni kell, hogy a jelenlegi és az új tulajdonos továbbra sem adja ki a felhasználók adatait, továbbra sem fog az email címekre spameket küldeni és így tovább. Ha valóban hasznos az oldal és szeretik is a felhasználók, akkor egy tulajdonos váltás nem fogja meghátráltatni őket.

Jogi oldalról (ha már említettétek) szerintem nem ilyen egyszerű a helyzet, mert:

  • Az adatok védelmét a tulajdonosnak kell garantálnia. Ha az előző tulajdonos az adás-vétel lecsengése után nem fér hozzá az adatokhoz, akkor szerintem továbbra is biztonságban vannak az userek adatai.
  • Nem hiszem, hogy az oldal tulajdonosváltása egyenértékű az "adatok kiadása harmadik félnek" állítással. Ennyi erővel a Youtube meg több más cég is kiadta harmadik félnek a felhasználók adatait, mikor tulajdonosváltás volt náluk. Bár lehet, hogy cégekre más jogi szabályok vonatkoznak ezzel kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy az új tulajdonosra ugyanúgy vonatkoznak az adatvédelmi elvek, mint a régire.
  • Ugyanakkor feltételezhetjük, hogy a jogi oldala a dolognak egy mezei warez fórumnál senkit nem fog érdekelni. :D Ha mégis, akkor ezzel kapcsolatban jó lenne egy jogászt megkérdezni, mert ő jobban ért ehhez...


Egyébként ilyenkor jó, ha van egy tartalékember az oldalon, akinek nyugodt szívvel adhatsz adminisztrátori jogot. Nagyobb fórumok esetén szerintem ennek megléte nem is lehet kérdéses, mert ott bármikor előfordulhat olyan szituáció, mikor szükség lenne adminisztrátori beavatkozásra, de az egyetlen admin éppen 2 hetes nyaralását tölti a világ másik végén...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bibem
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.02. Vasárnap 13:23
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2011.03.28. 08:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

k959 írta:

Nem véletlenül szólítottam meg Marceet.
Amit itt "szokatlan"-nak nevezel, remélhetőleg nem is fog megszokottá válni, mivel ez a fórum a segítségnyújtásról szól, phpBB ügyekben, nem pedig piactér.
Az magán ügyed, hogy mit kezdesz a fórumoddal, melybe oly sok munkát fektettél be, pl. ki teheted a vaterára, vagy kirakod a konkurens oldalán, ha már erre hivatkoztál.
BVLIST amit említett azzal is egyetértek, hiszen ezzel személyiségi jogokat is sértesz!
Idézek neked a fórumok jogi nyilatkozatából, mely nálad is megtalálható.

Idézet:

Mint felhasználó, elfogadod, hogy bármely adat, melyet megadsz, tárolásra kerül a fórum adatbázisában. Ezek az információk a beleegyezésed nélkül semmilyen módon nem kerülnek átadásra egy harmadik félnek,
Lehet gondolkozni.
Köszönöm,de nem kértem oktatást a jogokoról.
Tisztában vagyok vele.

Idézet:

Amit itt "szokatlan"-nak nevezel, remélhetőleg nem is fog megszokottá válni, mivel ez a fórum a segítségnyújtásról szól, phpBB ügyekben, nem pedig piactér.
Ha az admin törölni akarta volna már régen nem lenne itt a hozzászólásaink.

További jó tanácsaidból köszönöm nem kérek.
_________________
" Az élet egy szar játék,de a grafikája nagyon ott van! "

Kód:

http://www.wunderbars.net/forum
http://tuzus-bibem.net

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés