Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

HIDE

Szerző
Üzenet
kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.02. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.06. 16:39    Hozzászólás témája: [HIDE=20] [/HIDE]
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én egy olyan HIDE tagot keresnék amivel el lehet rejteni a szöveget,és csak egy beállított hozzászólás számnál jelenik meg.
PL: ezt akarom elrejteni rar pass:kopasz és csk az láthatja akinek megvan a 20 hozzászólása az, hogy hol szolt hozzá, melyik témában,az nem érdekes.
[HIDE=20]rar pass:kopasz[/HIDE]
Szóval akinek nincs meg a hozzászólás száma,az pl ezt látja majd
Rejtett tartalom (20 hozzászólás szükséges a link megtekintéséhez. Neked jelenleg 2 hozzászólásod van):
Egy ilyen HIDE tagot keresnék,ha tud valaki légy szíves jelezze.
Köszönöm

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kopasz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.02. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.16. 00:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
hahó senki nem tud semmit?Nagyon kellene!!!
Köszönöm

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Flanger
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.03.12. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.10. 14:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Jajjj... Bocs h már megint új topicot hoztam létre és nem vettem észre h már van 1. :? Nah szóval annyi lenne h a hide-t feltolom a fórumra és hát francia. És ezt kéne magyarrá tenni valahogy. A témám Nosebleed. Vkinek vmi ötlet. Jah és még annyi h Hide 2.19es amit akrok használni.


császtok

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.10. 17:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Flanger írta:

Jajjj... Bocs h már megint új topicot hoztam létre és nem vettem észre h már van 1. :? Nah szóval annyi lenne h a hide-t feltolom a fórumra és hát francia. És ezt kéne magyarrá tenni valahogy. A témám Nosebleed. Vkinek vmi ötlet. Jah és még annyi h Hide 2.19es amit akrok használni.
Ha ugyanarra a hide modra gondolunk, akkor meg kell nyitnod a language/lang_hungarian/lang_main.php-t, és a "?>" elé be kell illesztened a következőt:

Kód:

$lang['Links_Allowed_For_Registered_Only'] = 'Csak regisztrált felhasználók láthatják a linkeket!';
$lang['Get_Registered'] = '%sRegisztrálj%s vagy ';
$lang['Enter_Forum'] = '%slépj be%s a fórumba!';

Egyszerűbb lenne, ha adnál egy linket, hogy honnan töltötted le a modot.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Flanger
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.03.12. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.10. 17:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Huhh hát címet azt most pontosan nem tok adni de ide felraktam a Hide-ot.
http://www.filegone.com/vdiu Esetleg ha ez segít. De nekem 1ik haverom azt mondta h minden szkinhez másik beállítás kell. De ő sem tudja h h kell meg csinálni. :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.10. 18:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Flanger írta:

Huhh hát címet azt most pontosan nem tok adni de ide felraktam a Hide-ot.
http://www.filegone.com/vdiu Esetleg ha ez segít. De nekem 1ik haverom azt mondta h minden szkinhez másik beállítás kell. De ő sem tudja h h kell meg csinálni. :?
El kell mondanom, hogy ezt a modot nem ajánlom, a minőségét az is mutatja, hogy a kiírt szövegeket a sablon tartalmazza. Sokkal inkább ajánlom ezt a modot.
Gondolom már telepítetted a modot a saját sablonodhoz is, tehát hiába tenném fel a magyarra fordított modot, nem érnél vele sokat, inkább csak ideírom a francia kifejezések magyar megfelelőjét (a sablon fájlokban kell kicserélned őket):
bbcode.tpl:
Message Protégé: Védett üzenet
Seul les *membres* ayant posté dans ce sujet peuvent voir le message: Csak olyan tagok láthatják ezt az üzenetet, akik már hozzászóltak a témához.
posting_body.tpl
Elrejt: [hide]üzenet[/hide]

De mégegyszer leírom, hogy én nem tanácsolom ennek a modnak a használatát.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Flanger
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.03.12. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.10. 18:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Flanger írta:

Huhh hát címet azt most pontosan nem tok adni de ide felraktam a Hide-ot.
http://www.filegone.com/vdiu Esetleg ha ez segít. De nekem 1ik haverom azt mondta h minden szkinhez másik beállítás kell. De ő sem tudja h h kell meg csinálni. :?
El kell mondanom, hogy ezt a modot nem ajánlom, a minőségét az is mutatja, hogy a kiírt szövegeket a sablon tartalmazza. Sokkal inkább ajánlom ezt a modot.
Gondolom már telepítetted a modot a saját sablonodhoz is, tehát hiába tenném fel a magyarra fordított modot, nem érnél vele sokat, inkább csak ideírom a francia kifejezések magyar megfelelőjét (a sablon fájlokban kell kicserélned őket):
bbcode.tpl:
Message Protégé: Védett üzenet
Seul les *membres* ayant posté dans ce sujet peuvent voir le message: Csak olyan tagok láthatják ezt az üzenetet, akik már hozzászóltak a témához.
posting_body.tpl
Elrejt: [hide]üzenet[/hide]

De mégegyszer leírom, hogy én nem tanácsolom ennek a modnak a használatát.
Nincs telepítve mert addíg nem akartam feltolni amíg nincs meg magyarul. Érted? Szóval akkor feltolnád a magyarra fordított módot nekem és leírnád h mit kell csinálnom vele? Nagyon megköszönném. :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.10. 19:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Flanger írta:

Nincs telepítve mert addíg nem akartam feltolni amíg nincs meg magyarul. Érted? Szóval akkor feltolnád a magyarra fordított módot nekem és leírnád h mit kell csinálnom vele? Nagyon megköszönném. :wink:
Ha még nem telepítetted, akkor ne ezt telepítsd, hanem amit belinkeltem. Ehhez én, ha nem kell, nem nyúlok hozzá.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Flanger
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.03.12. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.11. 08:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Ha még nem telepítetted, akkor ne ezt telepítsd, hanem amit belinkeltem. Ehhez én, ha nem kell, nem nyúlok hozzá.
Oksa ezt fogom telepíteni. De ez ha jól látom angol. Igaz? Mert nekem magyarul kéne. Mit csináljak vele h magyar legyen?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.11. 09:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Flanger írta:

Oksa ezt fogom telepíteni. De ez ha jól látom angol. Igaz? Mert nekem magyarul kéne. Mit csináljak vele h magyar legyen?
Van egy olyan része a telepítőnek, amelyet a language/lang_english/lang_*.php fájlon kell elvégezni. Ezt a language/lang_hungarian/lang_*.php fájlon is el kell végezni, csak a magyar megfelelőjével. Ha ideírod ezt a részt, akkor lefordítjuk neked.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Flanger
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.03.12. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.11. 10:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Van egy olyan része a telepítőnek, amelyet a language/lang_english/lang_*.php fájlon kell elvégezni. Ezt a language/lang_hungarian/lang_*.php fájlon is el kell végezni, csak a magyar megfelelőjével. Ha ideírod ezt a részt, akkor lefordítjuk neked.
De ez h kell telepíteni? Mert amit leszedtem abban a mappában van 2 db mod kiterjesztésü file és 1 js kiterjesztésü file. Aztán ennyi. Mit csináljak?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.11. 10:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Flanger írta:

De ez h kell telepíteni? Mert amit leszedtem abban a mappában van 2 db mod kiterjesztésü file és 1 js kiterjesztésü file. Aztán ennyi. Mit csináljak?
Olvasd el a mod telepítési útmutatót!
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Flanger
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.03.12. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.11. 10:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Olvasd el a mod telepítési útmutatót!
És azt hol találok?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.11. 10:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Flanger írta:

És azt hol találok?
A kézikönyveknél. De ugye elolvastad a szabályzatot, aminek hatására meg körülnéztél a kézikönyvek között?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Flanger
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.03.12. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.11. 10:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
körülnéztem, onnan szedtem h han kell egyáltalán felrakni a phpBB-t mert először még azt se tudtam. :D De erre nem emlékeztem. :? mindjárt meglesem...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés