Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Online játék készítése

Szerző
Üzenet
prostrekclan
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.08.05. Péntek 17:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.05. 17:38    Hozzászólás témája: Online játék készítése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem hogy hogy álljak neki egy online játék készítésének?Semmi tudásom sincs e téren!
Vagy esetleg valami online könyv amiből az alapokat megtanulhatom hogy kisebb segígtségle nekiálljak egy olyan játék készítésének mint a shakes and fidget.Előre is köszönöm!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
prostrekclan
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.08.05. Péntek 17:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2011.08.05. 18:12    Hozzászólás témája: Online játék készítése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.
Arra gondoltam hogy csinálnék egy olyan játékot mind a shakes and figget szerepjáték.De semmi tudásom e téren, de mégis szeretnék csinálni.
Nem tudnátok segíteni?
Vagy esetleg egy online könyvet amibe meg tanulhatom az alapokat.
Lécci ne szidjatok nem mindenki tudhat mindent.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KomiGabi
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.06.08. Péntek 14:18
Hozzászólások: 151
Hozzászólás Elküldve: 2012.05.24. 19:06    Hozzászólás témája: Re: Online játék készítése
Hozzászólás az előzmény idézésével

prostrekclan írta:

Sziasztok.
Arra gondoltam hogy csinálnék egy olyan játékot mind a shakes and figget szerepjáték.De semmi tudásom e téren, de mégis szeretnék csinálni.
Nem tudnátok segíteni?
Vagy esetleg egy online könyvet amibe meg tanulhatom az alapokat.
Lécci ne szidjatok nem mindenki tudhat mindent.
[Tudom hogy régi a téma és nem aktuális, de akkor is nem bírom megálni mert az ilyen mindig annyira megdöbbent]

"Sziasztok. Arra gondoltam hogy építenék egy felhőkarcolót Budapesten. Olyasmit mint a Chrysler Building New Yorkban. De az ég világon semmit nem tudok a témával kapcsolatban még két téglát nem tettem soha egymásra. Tudna valaki segíteni? Van esetleg valami online tanfolyam ahol megtanulhatnám az építészetet. Légyszi ne nevessetek ki senki sem születik úgy hogy mindent tud"

Ne bántásnak vedd, de komolyan pontosan ilyen az ha valaki úgy akar játékot írni hogy még soha nem is látott forráskódot. Ne akard ezzel kezdeni! És akkor nem fognak kinevetni/szidni

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés