PhPbb integrálás és változói használata e107 témában

Szerző
Üzenet
NevemSenki
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.01.02. Vasárnap 20:50
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2012.04.25. 17:03    Hozzászólás témája: PhPbb integrálás és változói használata e107 témában
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok. Elég érdekes, néhány embernek hülyeség lesz az amit én véghez szeretnék vinni.
Adott egy phpbb3 fórummotor a főkönyvtárban, ahhoz egy téma. A főkönyvtáron belül egy alkönyvtárban adott egy e107 blogmotor. E-107-hez írok egy teljesen új témát, ami egy az egyben ugyan az legyen mint a fórum témája. ( Értem ezalatt főként az overall_header / footer-t. Menne is a dolog, mert ez csak kevés css ( nem olyan kevés az... ), de igazából nem ezzel gyűlt meg a bajom, hanem a változókkal. Mielőtt bármit kezdenék velük, úgy gondoltam megkérdezem tőletek hátha tudtok valami megoldást, vagy hogy egyáltalán hol is kezdjem a dolgot. Vannak a hasonló barátaink mint Pl.: {L_INDEX} ; {L_SKIP} .... stb. Értelem szerűen ha én ezeket használom az e107 custom theme theme.php fájljában, nem fognak működni.

Az alapötlet a következő: Megalkotom a teljes div fát az e107 theme.php-jában ( értelem szerűen headert a headerben, footert a footer-ben ) majd megadom neki a style.css-eb inportal a phpbb css fájljait, és már minden jó is lesz... kinézetre.
De viszont itt jönnek szóba a változók, mit tudnák kezdeni azzal hogy a változó ne veszítsék értelmüket ha én azokat az e107-ben használom?

Egy kép, hogy mindenki értse hogy mire gondolok.:


Kép

Szerintem a hiba látszik. Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés