Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

ForumX

Szerző
Üzenet
ElenaRPG
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.07.11. Szerda 15:52
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.11. 15:54    Hozzászólás témája: ForumX
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.

Lenne egy kérdésem... a forumx főoldala kb két és fél órája nem jön be, ahogy a többi fórum sem. Az lenne a kérdésem, hogy ez lehetségesen csak átmeneti, vagy örökre eltűntek? Mert csak azt írja ki, hogy "Nem lehet kapcsolódni a távoli kiszolgálóhoz.", ezt az operában. Ha megszűnt volna, valami mást írna ki?

Előre is köszi.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.14. 16:10    Hozzászólás témája: Re: ForumX
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia, nekem két fórumom is van a Forumx-en, az egyik lassan 3 éve működik, a második kb. fél éve.

Mi is tapasztaljuk, hogy 3. napja nem lehet belépni, de én bízom abban, hogy ez csak időleges.
Volt már ilyen tavaly is, és 2010-ben is (akkor nyitották itt ezt a topikot: http://phpbb.hu/forum/tema/5327 ).

Vasárnap is volt egy kb. fél napos "szünet", mi azt gondoltuk, csak egy rövid karbantartás, utána vissza is állt minden, de úgy látszik, most tovább matatnak a rendszergazdák... :roll:

Bizakodjunk... :roll:

Ágota
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ElenaRPG
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.07.11. Szerda 15:52
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.15. 13:54    Hozzászólás témája: Re: ForumX
Hozzászólás az előzmény idézésével

tűzhelyőrző írta:

Szia, nekem két fórumom is van a Forumx-en, az egyik lassan 3 éve működik, a második kb. fél éve.

Mi is tapasztaljuk, hogy 3. napja nem lehet belépni, de én bízom abban, hogy ez csak időleges.
Volt már ilyen tavaly is, és 2010-ben is (akkor nyitották itt ezt a topikot: http://phpbb.hu/forum/tema/5327 ).

Vasárnap is volt egy kb. fél napos "szünet", mi azt gondoltuk, csak egy rövid karbantartás, utána vissza is állt minden, de úgy látszik, most tovább matatnak a rendszergazdák... :roll:

Bizakodjunk... :roll:

Ágota
És tavaly és 2010-ben mennyi időre volt ilyen "szünet"? Ha még emlékszel. :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.15. 17:33    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudom pontosan, de több nap (3-5 ?) volt, az biztos. Mindkét alkalommal bepánikoltunk, hogy kész, vége, megszűnt az oldal.
De aztán egyszer csak megjavult. :lol:

Az is tény, hogy most már lassan egy hete nem lehet belépni. :roll: Nem tudom. Aggódunk/ reménykedünk... :roll:
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ElenaRPG
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.07.11. Szerda 15:52
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.15. 20:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

tűzhelyőrző írta:

Nem tudom pontosan, de több nap (3-5 ?) volt, az biztos. Mindkét alkalommal bepánikoltunk, hogy kész, vége, megszűnt az oldal.
De aztán egyszer csak megjavult. :lol:

Az is tény, hogy most már lassan egy hete nem lehet belépni. :roll: Nem tudom. Aggódunk/ reménykedünk... :roll:
Értem. Hát mi még nem éltünk át ilyet, ezért nagy volt a pánik, mikor még harmadnap sem működött. Tudod, szerepjátékos oldal, eléggé sokan vagyunk, és folyamatosan zajlik az élet, ezért az ilyen dolgok... :| nem jönnek jól.

Hát reménykedjünk/aggódjunk együtt, mert ha elveszne minden, akkor... nagyon sok minden veszne. :| :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.15. 23:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem az ITTENIEK már tavaly megmondták, hogy ez egy megbízhatatlan oldal. Én továbbítottam ezt a fórumtagok felé, de annyira tetszett mindenkinek (ugyanazon okokból, mint nekem: egyszerűen kezelhető, "békeidőkben" nagyon gördülékenyen működő), hogy szavazással döntöttek, ott maradunk. Persze ez tavaly decemberben volt, azóta már mindenki elfelejtette az intelmeimet, és most van a kétségbeesés. :roll:
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mimózacicc
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.07.16. Hétfő 16:13
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 16:23    Hozzászólás témája: Re: ForumX
Hozzászólás az előzmény idézésével

ElenaRPG írta:

tűzhelyőrző írta:

Szia, nekem két fórumom is van a Forumx-en, az egyik lassan 3 éve működik, a második kb. fél éve.

Mi is tapasztaljuk, hogy 3. napja nem lehet belépni, de én bízom abban, hogy ez csak időleges.
Volt már ilyen tavaly is, és 2010-ben is (akkor nyitották itt ezt a topikot: http://phpbb.hu/forum/tema/5327 ).

Vasárnap is volt egy kb. fél napos "szünet", mi azt gondoltuk, csak egy rövid karbantartás, utána vissza is állt minden, de úgy látszik, most tovább matatnak a rendszergazdák... :roll:

Bizakodjunk... :roll:

Ágota
És tavaly és 2010-ben mennyi időre volt ilyen "szünet"? Ha még emlékszel. :roll:
Sziasztok! :wink:

Lassan 5 éve létezik egy Fx.-es fórumunk,többször van(volt) hiba "Critical Error" egy bizonyos 187-es hibakóddal(1-2 napig nem elérhető a fórum,a szöveg ilyenkor addig kint van),de ilyen,mint a mostani,hogy a kereső csak teker és be sem jön egyetlen Fx.-es fórum,sőt maga a webhely sem összvissz 1x volt asszem tavalyelőtt,akkor közel 10 napig nem volt a fórum elérhető. :shock: :(
Magyarázatot az üzemeltetőtől sosem kaptunk,sőt egyetlen megkeresésre sem válaszoltak még soha. Nem meghatározható időpontilag a leállások gyakorisága,mert nem csak hétvégén,hanem a nyári szabadságolások időpontjára is esett,sőt év vége előtt pár nappal is igen gyakori :(
Csatlakozom a bizakodók táborához ;)
A remény hal meg utoljára. ;)

Szép napot mindenkinek!
:)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 18:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én döntöttem. Átvittem a csapatomat a Freeforumra. Már 5 tag megtalált bennünket, gyűlünk-gyűlünk .
http://www.freeforum.hu/kamion/topik/44255

(Ezt a fórumot egyébként már január elején megnyitottam, de a társaság addigra már bekvártéjozta magát a Forumx-re, és nem akarták újratanulni egy másik rendszer használatát (nem 20 éves a csapat átlag életkora :roll: :D )

Csak remélni merem, hogy azért ez egy "valamivel komolyabb" oldal... Egy összeszokott, napi szinten kommunikáló fórumközösségnek 10 napos szünetek... Na neeem! :roll:

Amit igazán sajnálok, azok a tavaly december óta elkövetett kommentek, a sok-sok fotó (emlékek-élmények), amik most mind odavesztek. :cry: Akkor kellett volna hallgatnunk a phpbb-sekre, amikor ezt mind előre megjósolták. :roll: :oops:
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mimózacicc
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.07.16. Hétfő 16:13
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 19:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

tűzhelyőrző írta:

Én döntöttem. Átvittem a csapatomat a Freeforumra. Már 5 tag megtalált bennünket, gyűlünk-gyűlünk .
http://www.freeforum.hu/kamion/topik/44255

(Ezt a fórumot egyébként már január elején megnyitottam, de a társaság addigra már bekvártéjozta magát a Forumx-re, és nem akarták újratanulni egy másik rendszer használatát (nem 20 éves a csapat átlag életkora :roll: :D )

Csak remélni merem, hogy azért ez egy "valamivel komolyabb" oldal... Egy összeszokott, napi szinten kommunikáló fórumközösségnek 10 napos szünetek... Na neeem! :roll:

Amit igazán sajnálok, azok a tavaly december óta elkövetett kommentek, a sok-sok fotó (emlékek-élmények), amik most mind odavesztek. :cry: Akkor kellett volna hallgatnunk a phpbb-sekre, amikor ezt mind előre megjósolták. :roll: :oops:
Szia! :D

Hasonlóan érzek,mint Te,nekünk is rengeteg anyagunk fog elveszni(hírek,videók,fotók),ha nem kapjuk vissza a fórumunkat :( Olyan,mintha Te már keresztet vetnél erre,én még azért bizakodom ;)
A társaság nálunk nem hiszem,hogy szívesen költözne egy újabb fórumra,nem tudom meg akarnák-e tanulni egy újabb fórum kezelését,másrészt a free fórumról édeskeveset tudok jómagam is,nem tudom megbízhatóbb-e,mint az fx. :o :roll: ,mindenesetre én reménykedtem,hogy ma már történik valami,de sokadszorra is csalódnom kell bennük.
:cry: :twisted:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 21:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi sem szívesen költözünk. De már 8 tag megtalált bennünket az új helyen, (annak ellenére, hogy az e-mail címeket nem mentettem ki) és továbbra is vadásszuk a tagokat, hogy idetaláljanak .

A hely, amit találtunk, viszonylag könnyen kezelhető (de persze másképp működik, mint a forumx), majd ebbe is belejövünk. A társaság jó része 40 körül van már, én aug. 1.-én leszek 60 éves, elhiheted, nekünk sem egy könnyed szórakozás megtanulni az új rendszert.

Nem vetettem keresztet a forumx-re, 50-50 %, hogy megnyitható lesz-e újra vagy sem, de én elviszem onnan a bandámat, mert az nem állapot, hogy hosszú napokig mindenki azon agyaljon, tudunk-e még valaha is kapcsolatot tartani...

A freeforum egy a sok ingyenes gagyi oldal között, de az előzőnél biztos, hogy stabilabb, már csak abból itélve is, hogy működő "kapcsolat"menü van, és hellyel-közzel foglalkoznak a fórumozók problémáival (és talán nem kell többé szegény phpbb-seket vegzálni . :wink: :lol: ).
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mimózacicc
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.07.16. Hétfő 16:13
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 21:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

tűzhelyőrző írta:

Mi sem szívesen költözünk. De már 8 tag megtalált bennünket az új helyen, (annak ellenére, hogy az e-mail címeket nem mentettem ki) és továbbra is vadásszuk a tagokat, hogy idetaláljanak .

A hely, amit találtunk, viszonylag könnyen kezelhető (de persze másképp működik, mint a forumx), majd ebbe is belejövünk. A társaság jó része 40 körül van már, én aug. 1.-én leszek 60 éves, elhiheted, nekünk sem egy könnyed szórakozás megtanulni az új rendszert.

Nem vetettem keresztet a forumx-re, 50-50 %, hogy megnyitható lesz-e újra vagy sem, de én elviszem onnan a bandámat, mert az nem állapot, hogy hosszú napokig mindenki azon agyaljon, tudunk-e még valaha is kapcsolatot tartani...

A freeforum egy a sok ingyenes gagyi oldal között, de az előzőnél biztos, hogy stabilabb, már csak abból itélve is, hogy működő "kapcsolat"menü van, és hellyel-közzel foglalkoznak a fórumozók problémáival (és talán nem kell többé szegény phpbb-seket vegzálni . :wink: :lol: ).
Jó kis banda lehettek :o :D ügyesek a tagok,hogy megtalálják hogyan maradhattok együtt ;) én se vagyok épp tini és nálunk a többség is a középkorosztályból kerül ki,fontolóra veszem a dolgot,megnézem a free-t tüzetesebben,lehet átnyergelünk ;) bár nálunk ez nem az első vándorlás lenne :? jó lenne már megállapodni egy tuti helyen :wink: kérdés mit akarnak a többiek? :shock: ,no + ha mégis elcuccolnánk,vajon menthető-e az eddigi anyagunk,mintha olyasmit olvastam volna,hogy vmilyen úton-módon kikérhető az fx.-től,már ha végre elérhetők lesznek :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 21:33    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

mimózacicc írta:

(...) vajon menthető-e az eddigi anyagunk,mintha olyasmit olvastam volna,hogy vmilyen úton-módon kikérhető az fx.-től,már ha végre elérhetők lesznek :roll: [/color][/b]
Arról ne is álmodj. Ez a legxarabb az egész forumx-es témában, hogy nem mentik az adatbázist. Ha mentenék is, nincs kitől elkérd, mert nincs ki szóbaálljon veled.
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mimózacicc
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.07.16. Hétfő 16:13
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 21:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

tűzhelyőrző írta:

mimózacicc írta:

(...) vajon menthető-e az eddigi anyagunk,mintha olyasmit olvastam volna,hogy vmilyen úton-módon kikérhető az fx.-től,már ha végre elérhetők lesznek :roll: [/color][/b]
Arról ne is álmodj. Ez a legxarabb az egész forumx-es témában, hogy nem mentik az adatbázist. Ha mentenék is, nincs kitől elkérd, mert nincs ki szóbaálljon veled.
hoppá,akkor ez gáz minden szinten :shock: :twisted: :evil: :evil: :twisted: :cry:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tűzhelyőrző
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.01.16. Hétfő 20:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 21:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nemmondod, hogy az 5 év alatt erre nem jöttél még rá... ? :shock: Nekem ezt már idén januárban megmondták itt a srácok. A többiek mégis maradni akartak. Most meg megy a sírás-rívás. :roll:
_________________
Jó iskola az élet, csak baromi magas a tandíj.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mimózacicc
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2012.07.16. Hétfő 16:13
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Elküldve: 2012.07.16. 22:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

tűzhelyőrző írta:

Nemmondod, hogy az 5 év alatt erre nem jöttél még rá... ? :shock: Nekem ezt már idén januárban megmondták itt a srácok. A többiek mégis maradni akartak. Most meg megy a sírás-rívás. :roll:
nem jöhettem rá,mert nem én vittem a fórit adminként..Sejtéseim persze voltak,az elődök panaszkodtak sokat,hogy rájuk se bagóznak fx.-től,hiába vetődött fel többször is,senkinek se akaródzott újra költözni,no + mindig visszajött eddig rendesen pár nap után
:?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés