Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Jquery behúzott fájlok sorszámozás

Szerző
Üzenet
nagyignac1
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.03.02. Szombat 22:53
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2013.03.02. 22:54    Hozzászólás témája: Jquery behúzott fájlok sorszámozás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,

Van egy fájlfeltöltőm. Itt találtam: http://www.bookofzeus.com/articles/drag-and-drop-upload-files-using-ajax/

Jelenleg klikk funkciós lett. Tehát behúzok pl. 3darab fájlt akkor azok megjelennek DIV-ekben. Utána pedig ha klikkelek akkor feltöltöm őket. Viszont a probléma az, hogy ha a behúzott fájlokra ráhúzok pl. 3 darab további fájlt, akkor azok is a 0-2 files[i] -t kapnak, tehát ha kiválasztom, hogy a files[0] és files[2] - t töltsem fel, akkor téves adatot kapok és nem a kiválasztott fájl töltődik fel, mivel 2db ilyen files[0] és files[2] van. lesz.

Hogyan tudom azt megoldani, hogy ha a behúzott fájlokra ráhúzok további pl. 3darab fájlt akkor azok a legutolsó már behúzott fájl sorszámától kapjon sorszámot. Remélem értitek.

Szóval a for-nál van a gond.

Úgy lenne jó, hogy ha behúzok pl. 3darab fájlt, akkor az array ba kerüljön be, hogy pl. behúztam 3darabot és így az uccsó szám a 2 mivel 0 1 2. Ha a már behúzott fájlokra ráhúzok pl. 3 darab fájlt, akkor mivel a 2-es az utolsó így ezeket a fájlok a 3 4 5 számú files[i] -t kapják meg. Szóval tudom, hogy mit kéne, de nem tudom ezt megoldani. Remélem valaki tud segíteni. Köszönöm.

Kód:


var array = [];

for(var i=0; i< e.dataTransfer.files.length; i++) {
 
array.push(+ e.dataTransfer.files.length);
   

var fileName = files[i].name

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés