Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Extra Navbar Menu 1_0_1

Szerző
Üzenet
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.10.29. 17:56    Hozzászólás témája: Extra Navbar Menu 1_0_1
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem látom a fától az erdőt! :(

Ez egy nagyon egyszerű, és mégis nagyon jó kis mód kezdő, vagy kevés gyakorlattal rendelkezőknek, akik egyéb linkeket szeretnének az oldalukra, de nem mernek belenyúlni a megjelenítő fájlokba.
A linkek száma értelmes határon belül korlátlan, több, mint 500 ikon közül lehet választani, és egy egyszerű egér-áthúzással a linkhez rendelni. Mindezt AVP-ből, törölhető, szerkeszthető, stb, stb.
Nem kell HTML-eket szerkesztgetni, átírogatni változás esetén.
Azoknak is, akik kevésbé gyakorlottaknak, de már legalább 1-2 alkalommal sikeresen telepített MOD-ot, a felrakása cca. 5 - 10 perc.

De meg vagyok lőve, mert egyszerűen nem találom, hol van benne hiba, vagy mi hiányzik.
Ugyanis nem akarja kezelni az ékezetes betűket.
Az adatbevitelnél beírom magyarul helyesen, majd mentés után az ékezetes betűk helyén 2 db kérdőjel jelenik meg.
Ha az adatbázisba átírom helyesen magyarul, akkor rendesen jelenik meg, és nincs gond vele.
De az első módosításnál, ha nem is nyúlok a szerkesztéshez, csak elküldöm, már átíródnak az ékezetes betűk kérdőjelre.

Már egész délután ezzel piszmogtam, ha ránézek, már a szemüvegem is bepárásodik ... de valamit csak nem veszek észre.
Valaki tudna segíteni?



A hozzászólás legutóbb Ragadozo által 2013.10.30. 13:45-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2013.10.29. 20:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az acp fájlban keres ezt

Kód:

$name = utf8_normalize_nfc(request_var('name', ''));


és cseréld erre

Kód:

$name = utf8_normalize_nfc(request_var('name', '', true));


egyébként a mod még számos hibákat rejt pl én nem látom, hogy használná az append_sid funkciót így ha valaki a Süti biztonság: bekapcsolja akkor feszt kidobná a weboldalról, továbbá érdemes lenni a cache is használni ebben az esetben!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.10.30. 13:46    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm! :D
Hát' .... ezt nem vettem volna észre, én egész más irányban kerestem a hibát. :oops:
De most már tökéletes lett.

Amúgy a Süti biztonság ki van kapcsolva az oldalon, és így egész stabilan működik. :oops:


A honosított (és javított!) MOD letölthető innen: extra_navbar_menu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2013.10.30. 18:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahogy látom a phpbb hitelesítők sem vették észre mert megkapta a MODDB jelölést :)

Kíváncsi leszek, ha leadom az arcade akkor meddig fogják vizsgálni mert az 1 verziót közel 3 hónapig tartott nekik :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés