AVP megjelenítése

Szerző
Üzenet
zolianagy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.11.13. Szerda 8:35
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2013.11.13. 09:06    Hozzászólás témája: AVP megjelenítése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szevasztok!
Most telepítettem a phpBB3-at. Az install könytár eltávolítása után nem tudom elérni az AVP-t. A phpBB3/adm/index.php beírására is a fórum jön be.

Minden segítséget megköszönök :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.11.13. 11:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Ez, amit leírtál, így eléggé kevés, ebből nem sok derül ki azon kívül, hogy nem tudsz belépni az AVP-be.

Viszont a fórum adminisztrálásához újra azonosítanod kell magad a rendszerben, amihez nem elegendő a ..../adm/index.php, alap esetben szükséges hozzá a session_id is.

Amennyiben te az oldalon Adminisztrátor vagy, akkor a főoldal alján középen a footer-ben kell látnod egy Adminisztrátori vezérlőpult feliratot ezeknél a szövegeknél (nem feltétlenül ebben a sorrendben):

Kód:

      Adminisztrátori vezérlőpult
   Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group


Ha az Adminisztrátori vezérlőpult feliratra klikkelsz, be tudsz lépni az AVP-be, miután újra megadtad helyesen a felhasználó neved, és a jelszavad.

Ha nem találsz ilyent, akkor vagy nem te vagy az oldal adminisztrátora, vagy valamit a telepítéskor rosszul adtál meg.

Egyáltalán be vagy lépve az oldalra?
Lehet, hogy furcsa a kérdés, de mivel semmi egyéb körülményt nem írtál, csak találgatni tudok.
Mert ha én akár be vagyok lépve, akár nem az oldalamra, és ha beírom a ..../adm/index.php, amivel te is próbálkoztál, nekem minden esetben nem hogy a fórum nem jön be, hanem egyszerűen egy tök üres oldalt ad, amin semmi nem jelenik meg.

.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zolianagy
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2013.11.13. Szerda 8:35
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2013.11.13. 13:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a segítséget. Nagyon jól "találgattál". :)

Ott volt alul a belépés az AVP-re, de nem vettem észre. :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés