Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Forum több nyelven

Szerző
Üzenet
SAS01
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2014.07.19. Szombat 14:30
Hozzászólások: 53
Hozzászólás Elküldve: 2014.08.11. 14:48    Hozzászólás témája: Forum több nyelven
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,

hogy tudom azt megcsinálni hogy a Forum mondjunk magyar ip röl magyarul, német és osztrák ip röl németül és az összes többi ip röl angolul jelenjen meg?

Ja és legyen még 3 zászló Magyar,Német és Angol/USA hogy manuálisan is lehessen váltani.

Üdv.

SAS

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.08.11. 15:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Ez túl bonyolult, és értelmetlen.
Felraksz akármennyi nyelvet, és aktívvá teszed őket.
Aztán a felhasználó majd eldönti, hogy milyen nyelven olvassa a fórumot.
Én innen Budapestről is megnézhetem, használhatom felhasználóként úgy a fórumodat, hogy például USA vagy Ausztrál, vagy Kínai, stb, stb., IP címet lát az oldal.

Language Selection Mod
Egyszerű legördülő menüből kiválasztható bármelyik aktív nyelv, és már át is állt.
Hasonló az elv, mint a kinézet-váltás. Nagyon egyszerű a felrakása.
Az overall_header.html fájlban használva gyakorlatilag minden oldalon látható, és használható lesz, bármikor bárki át tudja magának kapcsolni.

Nem próbáltam még, de ha jól tudom, megtartja az utolsó beállítást, amíg nem változtatsz rajta, nem befolyásolja, hogy közbe kilépsz, majd újra belépsz.

National Flags 2.0.4
Egyszerű, könnyen felrakható MOD, aminek a segítségével a felhasználó választhat magának zászlót a Felhasználói vezérlőpult - Profil fülön.
Nem szükségszerű, de megoldható az is, hogy ha a felhasználó nem választ zászlót, automatikusan egységesen a Magyar zászló (vagy másik) jelenjen meg akár a profiljában, akár hozzászólásoknál, stb, stb. Hasonlóan, mint a NO_POSTER_AVATAR, vagy a Default_Random_NO_AVATAR megoldás.

Ezek a zászlók a root/images/flags mappában kerülnek elhelyezésre, ahonnan te is ki tudod emelni bármelyiket, és a főoldalon elhelyezni látványosan a nyelv-választóhoz.

Megjegyz.: Angol/USA zászló nincsen. Vagy USA, vagy Angol.
Sőt van némi különbség az Angol, és az Amerikai-angol nyelv között is. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés