Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Etikus?

Szerző
Üzenet
dzseemy
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.04. Hétfő 16:20
Hozzászólások: 132
Hozzászólás Elküldve: 2014.09.14. 12:36    Hozzászólás témája: Etikus?
Hozzászólás az előzmény idézésével
A neten való böngészgetés során akadtam egy honlapra, mely EU-s pályázati pénzből "valósult" meg.

Szerintetek etikus, hogy egy ilyen honlap motorjaként egy Wordpress-t használnak?

Jó bevétel, minimális munkáért!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.09.14. 17:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Biztos, hogy az oldalra ment az EU-s pénz?
Nem inkább az oldalon található rendezvényekre?

Mert ha csak az oldalra, teljesen mindegy, milyen motor van alatta, nem hogy nem etikus, hanem egyszerűen gusztustalan.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzseemy
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.04. Hétfő 16:20
Hozzászólások: 132
Hozzászólás Elküldve: 2014.09.14. 19:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

„Common press service for better information for the cross-border population” („Közös sajtószolgáltatás a határmenti térség jobb informálása érdekében”) című pályázat megvalósítására nyert 202 205,5 € támogatást 2011. decemberében.
Szerintem egyértelmű!

;)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2014.09.15. 08:08    Hozzászólás témája: Re: Etikus?
Hozzászólás az előzmény idézésével

dzseemy írta:

A neten való böngészgetés során akadtam egy honlapra, mely EU-s pályázati pénzből "valósult" meg.

Szerintetek etikus, hogy egy ilyen honlap motorjaként egy Wordpress-t használnak?

Jó bevétel, minimális munkáért!
Egy oldalt felhúzni, hogy működőképes legyen, nem nagy cucc - azonban MŰKÖDTETNI ki tudja, mekkora effort, mekkora szervezet kell mögé. Szerintem logikus, hogy a lehető legjobb, legkönnyebben kezelhető motort választják, semmi gáz nincs ebben. A legtöbb nonprofit szervezet ingyenes eszközöket használ, pontosan azért, hogy az egyéb tevékenységeikre többet tudjanak költeni. Ezen esetben is a legfontosabb dolog, hogy milyen TRATALOMMAL töltik meg a portált - és a "közös sajtószolgáltatás" legdrágább része a sajtófigyelés felállítása, és működtetése.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.09.15. 16:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mondjuk az is igaz, hogy nem mindegy kivel, és mennyiért csináltatják meg.
De nem tudom, ki hogy van vele, közel 50 millából 3 éve futtatott portálon már azért valami pofásabb, igényesebb oldalt várna az ember.
Bár igaz, hogy például 2009-ben az APEH 1 milliárdból frissítette fel az informatikai rendszerét, ami a harmadik, vagy negyedik nekifutásra indult csak el, és később is sok probléma volt vele.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés