Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

3.0.12 reputáció/like/thanks

Szerző
Üzenet
reaptor
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2015.01.13. Kedd 18:44
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2015.01.22. 15:14    Hozzászólás témája: 3.0.12 reputáció/like/thanks
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

3.0.12-höz keresek egy épkézláb reput mod-ot. Olyan kellene, ami nem csak prosilver alatt működik. Van egy felkapott Thanks Mod de Automod-al telepítve nem sikerült hozzáadni. Szerintetek van értelme manuálisan próbálkozni ezzel?

Esetleg bárki tud ajánlani valamit, ami jól használható?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2015.01.22. 22:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha jól tudom, akkor nem beépített témákat manuálisan kell módosítani, viszont a legtöbb prosilver vagy subsilver2 alapú amúgy is, tehát a html-nek elég hasonlónak kéne lennie az általad használt megjelenéstől függetlenül.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2015.01.23. 02:47    Hozzászólás témája: Re: 3.0.12 reputáció/like/thanks
Hozzászólás az előzmény idézésével

reaptor írta:

Sziasztok!

3.0.12-höz keresek egy épkézláb reput mod-ot. Olyan kellene, ami nem csak prosilver alatt működik. Van egy felkapott Thanks Mod de Automod-al telepítve nem sikerült hozzáadni. Szerintetek van értelme manuálisan próbálkozni ezzel?

Esetleg bárki tud ajánlani valamit, ami jól használható?
Én használom ezt a thanks_for_posts_1_3_5 MOD-ot, kézzel tettem fel, és jól működik.
Bár ebbe is bele nyúltam jó sok helyen (ez egy rossz szokásom), de jól bírja a gyűrődést. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
reaptor
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2015.01.13. Kedd 18:44
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2015.01.29. 10:00    Hozzászólás témája: Re: 3.0.12 reputáció/like/thanks
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ragadozo írta:

reaptor írta:

Sziasztok!

3.0.12-höz keresek egy épkézláb reput mod-ot. Olyan kellene, ami nem csak prosilver alatt működik. Van egy felkapott Thanks Mod de Automod-al telepítve nem sikerült hozzáadni. Szerintetek van értelme manuálisan próbálkozni ezzel?

Esetleg bárki tud ajánlani valamit, ami jól használható?
Én használom ezt a thanks_for_posts_1_3_5 MOD-ot, kézzel tettem fel, és jól működik.
Bár ebbe is bele nyúltam jó sok helyen (ez egy rossz szokásom), de jól bírja a gyűrődést. :)
Kösz nektek!! Próbálkozok! Automod felrakta és meg is jeleníti AVP-ben a setupokat, de nem adja hozzá a fórumhoz sem az új táblát, amiben a csillagok lennének! Jó nem vagyok profi, de eddig minden működött amit felraktam. Megpróbálom manuálisan, lehet összeakadt valamivel.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés