Topik elrejtése "Vendégek" elől

Szerző
Üzenet
Hangyafog
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2015.02.20. Péntek 9:05
Hozzászólások: 16
Hozzászólás Elküldve: 2015.02.25. 10:38    Hozzászólás témája: Topik elrejtése "Vendégek" elől
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

A nemrég regiszrált új fórumon szembe találkoztam a "Tárgy"-ban leírt problémával, vagyis nem találom, hogy hogyan lehet egy-egy topikot elrejteni (hogy a címe se látsszon) egy látogató ("Vendég") elől.

Azt tudom, hogy a Fórumoknál ez működik, de nekem az kéne, hogy ugyanez működjön Topiknál is.

Rákerestem itt, de nem találtam ötletet.

Az adatbázist nem tudom elérni, ilyen a fórum!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2015.02.25. 11:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Alapból topik témát nem tudsz elrejteni senki elől.
Nincsen ilyen beállítási lehetőség.
Aki az adott fórumtémát láthatja, amelyikbe a topik van, az látja a benne lévő mindegyik topikot.

A jogosultságok kiosztása csak a Kategóriára - Fórumtémára - alfórum témára - al-alfórum témára ..... terjed ki.

Egy kis HTML programozással a kinézeted/viewforum_body.html-ben megoldható, hogy bizonyos topik ne jelenjen meg, csak beregisztrált felhasználóknak.

Utólag jut mindig eszembe, de már aktuális a kérdés, a fórumod 3.0.xx, vagy 3.1.xx??

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hangyafog
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2015.02.20. Péntek 9:05
Hozzászólások: 16
Hozzászólás Elküldve: 2015.02.25. 11:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ragadozo írta:

Szia!

Alapból topik témát nem tudsz elrejteni senki elől.
Nincsen ilyen beállítási lehetőség.
Aki az adott fórumtémát láthatja, amelyikbe a topik van, az látja a benne lévő mindegyik topikot.

A jogosultságok kiosztása csak a Kategóriára - Fórumtémára - alfórum témára - al-alfórum témára ..... terjed ki.

Egy kis HTML programozással a kinézeted/viewforum_body.html-ben megoldható, hogy bizonyos topik ne jelenjen meg, csak beregisztrált felhasználóknak.

Utólag jut mindig eszembe, de már aktuális a kérdés, a fórumod 3.0.xx, vagy 3.1.xx??
Köszönöm az információt.

Azon a fórumon, ahol vagyok sajnos nem érhető el az Adatbázis, ezért azon nem is tudok változtatni.
Hogy mi a verziószáma a phpBB-nek, még mindig nem tudtam rájönni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés