Alap értelmezett sablon beállítása "nem működik"

Szerző
Üzenet
kakaosital
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2014.05.01. Csütörtök 11:07
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Elküldve: 2015.06.27. 14:59    Hozzászólás témája: Alap értelmezett sablon beállítása "nem működik"
Hozzászólás az előzmény idézésével
A phpbb 3.1-es változatát használom, s feltettem a legújabb frissítést is.
Tegnapi napon találtam egy jó sablont, melyet megfelelően átállítottam a saját ízlésemnek megfelelően. Na már most beállítottam elsődlegesnek, illetve töröltem az előző témát. Természetesen meghagytam a téma választási lehetőséget arra az esetre, hogy ha valakinek nem jön be a váltás, akkor tudjon váltani ezzel kellemesebbé téve a fórumozást.

Amit tapasztaltam az meglepő. Az adminisztrátori vezérlőpulton a sablonoknál ez fogadott:

Kép

Nagyon sokaknak, akiknek az előző téma volt beállítva elméletileg mivel töröltem akkor az új témának kellene beállítva lennie alap értelmezettként mindenkinek, amit a felhasználói vezérlőpultjukban tudnának váltani.
Ennek ellenére csak annak van az alap értelmezett, akinek beállítottam, illetve akkor, ha az összeset deaktiválom, illetve kikapcsolom a téma választási lehetőséget. Ami még ennél is furcsább, hogy pl. 13 felhasználót ír, aki az alap értelmezett megjelenést használja, s a többire nullát. Mindezt úgy, hogy 223 felhasználó van a fórumon.

Mi lehet a probléma? Vagy van valami kód, amit le tudok futtatni az adatbázisban, hogy mindenkinek az alap sablon legyen beállítva, s utána tudjon választani, ha kedve van?

Semmit nem változtattam a fórum fájljaiban, egyedül a sablont szerkesztettem meg, amit az alapértelmezettnek állítottam be, illetve a korábbi alapértelmezett töröltem.
(Teszt felhasználókat hoztam létre, náluk minden rendben van, az alapértelmezett sablonjuk van).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés