Ajax shoutbox

Szerző
Üzenet
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.03.27. 14:09    Hozzászólás témája: Ajax shoutbox
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,szeretnék segítséget kérni.
Szerettem volna feltenni a 3.1.8-as fórumomra az Ajax shoutboxot és hiába csomagolom ki és teszem be az ext mappába nem jelenik meg adminba, próbáltam a telepítési útmutatót értelmezni, de nem sikerült. Tudtok segíteni,hogy a kiterjesztéseket hova kell bemásolni és milyen formába?
Kell az ext mappán belül vmilyen mappát még létrehozni? Előre is köszönöm ha valaki leírja nekem, hogy hogyan tovább. Üdv Dragonheart

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2016.03.28. 16:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mit értesz a nem jelenik meg alatt egy picit pontosabban?

Ha nem tudod engedélyezni/telepíteni, akkor a kicsomagolt mappából paul999 mappát kell feltölteni az ext/ mappába, tehát a fórumodon kell hogy legyen ext/paul999/ajaxshoutbox mappa.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.03.29. 14:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

pstvfan írta:

Mit értesz a nem jelenik meg alatt egy picit pontosabban?

Ha nem tudod engedélyezni/telepíteni, akkor a kicsomagolt mappából paul999 mappát kell feltölteni az ext/ mappába, tehát a fórumodon kell hogy legyen ext/paul999/ajaxshoutbox mappa.
Szia,köszönöm a segítséget, az volt a baj,hogy én csak az ajaxshoutbox mappát tettem fel, ezért nem jelent meg. Most viszont feltettem, de nem volt vmi jó döntés....Ezen mindent nekem kell testreszabnom, ha nincs rajta írás,akk csak egy vékonyka csík jelenik meg...a nyelvi megjelenítéssel is gondjaim akadtak...stb. Asszem keresek vmi más megoldást. köszönöm Dragonheart

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés