Újonnan regisztrált felhasználók "megragadnak"

Szerző
Üzenet
Pacsker
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.02.08. Péntek 9:51
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Elküldve: 2016.06.14. 10:20    Hozzászólás témája: Újonnan regisztrált felhasználók "megragadnak"
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kedves fórumozók!

Mielőtt kérdeznék, igyekeztem nemzetközileg is utánamenni a problémának, de 2 napja ezen gyötrődöm és nem jutok előrébb.
Amennyiben tudnátok segíteni ötleteitekkel, azért nagyon hálás lennék! :oops:


3.1.7-es verzióig volt egy olyan probléma, hogy az új felhasználók a beállított hozzászólás határ teljesítése (és moderátor/admin jóváhagyása után) nem kerültek ki automatikusan az "újonnan regisztrált felhasználók" csoportból.

Erre a Session.php-ben kellett egy szót módosítani és meg is oldódott, azonban a 3.1.8-tól már javítva van ez a hiba "gyárilag" is.


Nekem 3.1.9 van. Indulás előtt állok és a javított verzió ellenére ugyanez a probléma áll fent :(
Természetesen megnéztem a Session.php-t, de itt is a helyesbített sor látható. Működnie kellene...
Átnéztem a fórum regisztrációs beállításokat, a csoport jogosultságokat, de egyszerűen nem találom hol hibáztam. Biztosan valami banális probléma és csak nem látom a fátol az erdőt, de már nincs ötletem...

1 hozzászólás a határ. Megírja az új user, jóváhagyom, megjelenik, hogy immáron egy hozzászólása van, újra bejelentkezik és még továbbra is az első csoportja látható és azokkal a jogokkal rendelkezik. (nem olvashat több témát és a bemutatkozáson kívül nem írhat sehova)

Mi lehet a gond?
Van tippetek?

Előre is nagyon szépen köszönöm válaszaitokat!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pacsker
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.02.08. Péntek 9:51
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Elküldve: 2016.06.14. 14:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Elnézést mindenkitől.
Megoldódott.

Valóban banális dolog volt, hátha más is tanul belőle.

Csoport fórum jogosultságainál letiltottam a hozzászólások növelését.
Így akárhányat fogadtak el a moderátorok, továbbra is 0 maradt a hozzászólásainak száma az újoncnak, így nem kerülhetett át a Regisztrált felhasználók közé.

Most minden szuper!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés