3.0.14-be SPAM megelőzés hiba

Szerző
Üzenet
plutokas
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2017.01.06. Péntek 23:35
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2017.01.07. 21:51    Hozzászólás témája: 3.0.14-be SPAM megelőzés hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,
Frissítettem lépésenként 3.00-ról 3.0.14-ig a rendszert és most előjött egy hiba ha rámegyek a spam megelőzés menüpontra.

Kód:


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/captcha/captcha_factory.php on line 36: include(./../includes/captcha/plugins/_plugin.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/captcha/captcha_factory.php on line 36: include(./../includes/captcha/plugins/_plugin.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/captcha/captcha_factory.php on line 36: include(): Failed opening './../includes/captcha/plugins/_plugin.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php')
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found


Van esetleg tippetek hogyan lehet javítani? vagy kigyomlálni ezt a hibát?
Köszönöm előre is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2017.01.08. 17:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A program egy olyan fájlt keres, ami nincsen fenn a helyén.

Kód:

include($phpbb_root_path . "includes/captcha/plugins/{$name}_plugin." . $phpEx);


Elsőre nézzed meg, hogy az includes/captcha/plugins/ mappában megvan-e mindegyik fájl.
Ezek a phpbb3.0.8 óta ugyanazok elnevezésben, és méretben is.
Eleinte még nem is volt "plugin" mappa, ha jól emlékszem, az csak a phpbb3.0.5 verziónál került elő, akkor ha jól emlékszem még csak 2 fájl volt benne.
Majd mindegyik újabb verziónál változott valamit méretben és darabszámban is, egészen a phpbb3.0.8-ig.

Ezeknek kellene ott lennie a mappában:
Kép

Ha mindegyik megvan, akkor sajnos vissza kell keresni, hogy hol kaphat hibás értéket a "{$name}_plugin".
Én viszont még egyszer sem foglalkoztam a fórum motor "captcha" részével, így kapásból semmit nem tudok ajánlani, neki kell állni bogarászni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
plutokas
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2017.01.06. Péntek 23:35
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2017.01.08. 17:44    Hozzászólás témája: megoldás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sikerült megoldani.
Feltettem egy javító stk-t ami megoldotta!
Köszönöm!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés