"Válasz" elküldésekor kidob és kijelentkezik a fór

Szerző
Üzenet
bertone
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.12.10. Szerda 5:52
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2018.04.11. 21:42    Hozzászólás témája: "Válasz" elküldésekor kidob és kijelentkezik a fór
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem a mai napig rendben ment a fórum 3.1.3 verziója. Tegnap kezdődtek a gondok, ha valaki írni akart egy topikban, akkor az "Elküld" lenyomására kibobja a kezdő oldalra, de még ki is jelentkezteti.
Ma frissítettem a 3.1.12-re. Úgy nézett ki, hogy megy, de a mobil verzióban továbbra is ez történik.
Az a furcsa, hogy én akkor is tudtam írni, amikor már órák óta senki sem, még olyan nick alatt is, ami semi felhasználói jogosultsággal nem rendelkezik.

Van valakinek ötlete?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzseemy
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.04. Hétfő 16:20
Hozzászólások: 132
Hozzászólás Elküldve: 2018.04.15. 08:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak egy ötlet!
Nem lehet, hogy a böngészővel van a gond?
Jártam én is úgy (igaz nem phpbb-n) hogy nem működött az elküldés gomb. Csak úgy tudtam müködőképessé tenni, hogy az adott oldal esetében kikapcsoltam a "Védelem követés ellen" funkciót.

Nagyon jó, hogy ez irányban is fejlesztik a böngészőket, de bizonyos oldalak funkcióit ezzel csönkentik is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bertone
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.12.10. Szerda 5:52
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2018.04.16. 11:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi az ötletet, megoldódott a probléma. Fent maradtak a korábbi skinek, amik látszólag működtek is, de ez okozta a problémát. Némelyik skin normálisan működött, de volt egy-kettő - amit néhányan használtak is - ami a leírt jelenséget váltotta ki.

Most még a media mod-dal szórakozok. :lol:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés