belépési probléma

Szerző
Üzenet
morpheus64
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2016.05.16. Hétfő 12:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2018.07.11. 08:24    Hozzászólás témája: belépési probléma
Hozzászólás az előzmény idézésével
SZiasztok !
3.2.2-es rendszeren megy illetve menne egy fórumom www.moziverzum2.gazdagret.net és tegnap egyszer csak működés közben, Az ACP felületről léptem volna a Board felületre, és csak egy tejfehér oldal került elő (Chrome). Átléptem egy másik böngészőbe, ott bejött a nyitó oldal, azonban, ahogy be akartam lépni itt is eltűnt az oldal és innentől már nem is tudtam visszahozni a nyitó oldalt. Most a HTTÓ 500-as hibát jelzi.Érdekes módon mielőtt beléptem lepróbáltam egy regisztrációt, és az működött, vissza is jelzett, hogy rendben van.
Beszéltem a tárhely szolgáltatómmal, akik annyit tudtak segíteni, hogy ilyen hiba akkor történik, ha Htaccess fájlban keletkezik valami gond, de PHP programozáshoz nem értenek, így itt megállt a tudomány. Valami olyat mondott , hogy átnevezett egy pillanatra (de lehet ezt rosszul értettem) mert ez szokott segíteni, de lehet funkciók nem fognak elindulni. Nos ezt követően bejött az oldal, de ahogy be akartam lépni, abban a pillanatban visszatértünk az elejére, ismét HTTP 500.
Tudna valaki segíteni, vagy úgy gondoljátok, hogy ezt az oldalt bebuktam és kezdhetem elölről.
Előre is köszönöm a válaszokat.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2018.07.13. 20:33    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!
Telepítettél vagy frissítettél valamilyen fórum kiterjesztést, mielőtt a hiba jelentkezett? Ha nem, akkor meg kellene nézni, hogy a PHP vagy az Apache hibanaplójában van-e valamilyen hibaüzenet. Ezek általában a tárhelyed adminisztrációs felületéről érhetőek el vagy a tárhelyszolgáltatód tud benne segíteni.
A phpBB használat közben nem módosítja a .htaccess fájlokat, ha a szolgáltatód nem változtatott semmit, kicsi az esélye, hogy a fórum oldaláról történt volna változás.
Amit még kipróbálhatsz, hogy a fórum cache könyvtárából törlöd a fájlokat az index.htm és .htaccess kivételével.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés