Rendszer/Modulok: Admin.vezérlőpult nem jelenik meg

Szerző
Üzenet
Hoze
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2018.11.22. Csütörtök 16:21
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2018.11.22. 16:29    Hozzászólás témája: Rendszer/Modulok: Admin.vezérlőpult nem jelenik meg
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,
az AVP-ben felvettem egy új modult (cleantalk) és valamit rosszul kattintottam, mert most ha a Rendszer/Modulok alatt Admin.vez.pultra kattintok, rögtön átugrik az alatta levő "Felhasználói vezérlőpult" sorra.
Hogyan tudom helyreállítani?
Köszi: Hozé

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2018.11.24. 00:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Próbáld meg a következőt:
Futtasd le a következő SQL utasításokat (a tárhelyed adminisztrátori felületéről elérhető phpMyAdmin-ban):

Kód:

UPDATE phpbb_modules SET module_mode = 'acp' WHERE module_basename = 'acp_modules' AND module_langname = 'ACP';
UPDATE phpbb_modules SET module_mode = 'ucp' WHERE module_basename = 'acp_modules' AND module_langname = 'UCP';
UPDATE phpbb_modules SET module_mode = 'mcp' WHERE module_basename = 'acp_modules' AND module_langname = 'MCP';
Ha telepítéskor mást adtál meg a táblák előtagjának, akkor írd át a nevek phpbb_ részeit.

Majd az Adminisztrátori vezérlőpult főoldalára lépve kattints a Gyorsítótár kiürítése melletti Futtatás most gombra (a legalsó lesz). És a megerősítő kérdésre válaszolj igennel.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés