HTTP 500 error!

Szerző
Üzenet
kakaosital
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2014.05.01. Csütörtök 11:07
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Elküldve: 2019.01.13. 19:52    Hozzászólás témája: HTTP 500 error!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mai nap kicsit akartam foglalkozni a fórummal.
Amint az AVP-be léptem az első oldalon az összes menüsorra kaptam egy HTTP 500-as hibaüzenetet azzal, hogy a fórumom jelenleg nem tudja kezelni ezt a kérést.

Ezek után újratöltöttem a fórum fáljait mentésből, majd minden működött. Aztán megjelenést cseréltem, és minden működött.
Most felnézek, hogy folytassam azt, amit elkezdtem, erre az egész fórumra HTTP 500-as hibaüzenet fogad.

A fórum friss, és a 3.2.5. előtt nem volt ilyen probléma.

Chrome alatt HTTP 500-as hibaüzenet, Firefox-Opera alatt fehér képernyő

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2019.01.15. 22:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem ír ki több információt, ha a config.php-ban bekapcsolod a debug módot az alsó sorok előtti dupla perjelek kitörlésével? Ha meg tudod nézni a tárhelyed admin felületéről a PHP hibanaplóját (általában PHP error log néven szokott szerepelni), abban nincs valami, aminek az időpontja a fórum oldalának megnézésére esik?
Próbáld meg esetleg a cache könyvtár tartalmát is kitörölni a .htaccess és index.htm fájlok kivételével, majd böngészőben újra megnyitni a fórum főoldalát.

Ha minden kötél szakad, akkor próbáld meg phpMyAdminból visszaállítani az alapértelmezett prosilver megjelenést (lehetőleg az adatbázisról készített biztonsági mentés után):

Kód:

UPDATE phpbb_users
SET user_style = (SELECT style_id FROM phpbb_styles WHERE style_name = 'prosilver')
WHERE username LIKE 'admin'; -- itt írd át a felhasználód nevét

UPDATE phpbb_config
SET config_value = (SELECT style_id FROM phpbb_styles WHERE style_name = 'prosilver')
WHERE config_name = 'default_style';

Ez visszaállítja a fórumnak és a felhasználódnak az alapértelmezett prosilver megjelenést, a felhasználónevet szükség esetén írd át a harmadik sorban. Ha az adatbázisban a fórum tábláinak előtagja nem phpbb_, akkor azt is változtasd meg a fenti kódban.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés