Cookie törlés után nem enged be az admin 3.3.0

Szerző
Üzenet
rumosdio
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.01.31. Szombat 22:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.06. 16:57    Hozzászólás témája: Cookie törlés után nem enged be az admin 3.3.0
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Próbálkozom a phpbb fórum telepítésével!

De valami nagyon nem klappol vele!

Innen töltöm le az alapból magyar telepítővel is rendelkező oldalt! Feltelepítem, törlöm a sütiket és onnantól kezdve nem enged be az oldal.

Se a sima fórumra, se admin se semmi, nem engedi a jelszó emlékeztetőt, és új felhasználót sem enged létrehozni!

Mikor belépni próbálok a létrehozott adminnal és nem enged be mindig az írja, hogy érvénytelen tábla!

A reg gomb meg egyszerűen nem reagál semmire!

Korábbi verzióknál olvastam hogy az lehet hiba, hogy sql-ben nem minden tábla települ megfelelően és nem kapja meg a phpbb_ előtagot!

De nálam ez rendben van!

Utána felrakom az angol phpbb-t az nem léptet ki süti törlése után, DE ott meg hiába telepítem fel a magyar nyelvi csomagot, és írja ki, hogy kész, megfelelő telepítés!

Hiába állítom át adminban a magyar nyelvre az alapértelmezettnek, nem változik semmi! még sütik törlése után sem!

Találkozott már ilyennel valaki?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.06. 21:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Mi lenne a pontos hibaüzenet, amikor azt írja ki, hogy "érvénytelen tábla"?

Ha átállítod az Adminisztrátori vezérlőpulton az alapértelmezett nyelvet, az csak a vendégekre és az újonnan regisztrálókra fog vonatkozni. Ahhoz, hogy a saját felhasználódnál is megváltoztasd, a fórum felső menüsorában jobb oldalt található, a felhasználónevedből nyíló legördülő menüben válaszd a User Control Panel menüpontot, és a megnyíló User Control Panel oldalon a Board preferences fülön állítsd át a My language-et magyarra.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rumosdio
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.01.31. Szombat 22:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.06. 23:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Majdnem jól emlékeztem a szövegre! :)

Az innen letöltött magyar phpbb -t telepítve sütik törlése után itt vége az oldalnak!

Kép


Ez meg a jelszóemlékeztető:

Kép

Ez meg a leállt oldalon lévő újbóli próbálkozás a sütik törlésére:

Kép


A vicc az egészben, hogy normális chrome böngészőben csinálja ezt, sütik törlése után!

Érdekesség kedvéért kipróbáltam az oldalt inkognitó módban, és elindult minden, betudtam lépni, ment a regisztráció minden! Még a jelszó emlékeztetőt is tudtam használni, DE az e-mail nem jött meg, még a spam mappába sem!



A hozzászólás legutóbb rumosdio által 2020.02.07. 00:06-kor lett szerkesztve, összesen 3 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rumosdio
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.01.31. Szombat 22:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.06. 23:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Ahhoz, hogy a saját felhasználódnál is megváltoztasd, a fórum felső menüsorában jobb oldalt található, a felhasználónevedből nyíló legördülő menüben válaszd a User Control Panel menüpontot, és a megnyíló User Control Panel oldalon a Board preferences fülön állítsd át a My language-et magyarra.
Próbáltam ezt is, de semmi! angol maradt! A vendég is angol maradt!

Bár nem tudom, h az megzavarhatja e az oldalt, hogy a katlanból letölthető nyelvi csomag, nem a megfelelő verzióra lett a telepítve! a nyelvi csomagot max 3.0.11 ig írja! én meg a legfrissebbre próbáltam telepíteni

itt:
https://www.phpbb.com/customise/db/translation/hungarian/?sid=43565728c8c96f476e5705dc645f2056

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rumosdio
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.01.31. Szombat 22:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.07. 19:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
nagy unalmamban tesztelgettem és már csukott szemmel is feltelepítek egy phpbb-t, csak továbbra is rosszul :D vagy is nem működik!

Kezdtem az itteni phpbb-vel ami az első lépéstől kezdve magyar: első kilépés után nem enged vissza a felhasználónevemmel!

Kipróbáltam, az angol telepítőt, az innen letöltött telepítő magyar nyelvi csomagjával: ugyan az a hiba

Kipróbáltam, hogy csak az angolt telepítem fel, kiléptem: ugyan az a hiba csak most angolul!

Kép

Tudna valaki segíteni? Mert én mindjárt felrobbanok! :shock: :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rumosdio
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.01.31. Szombat 22:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.08. 12:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
MEGOLDVA!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiscsibe33
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.07. Péntek 12:44
Hozzászólások: 46
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.08. 19:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

rumosdio írta:

MEGOLDVA!
Szia Rumosdió!

Mi hozott megoldást végül is?
Csak azért kérdezem, mert bár olvastam hozzászólásaidat, érdemben nem tudtam volna hozzászólni - kicsit hasonló cipőben járok talán mint te - de szívesen olvasnám, hogy miképpen oldódott meg a problémád, mi hozott megoldást? Esetleg másnak is tanulságos lehet.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rumosdio
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2009.01.31. Szombat 22:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.09. 10:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez az oldal hozta meg a megoldást!

https://stackoverflow.com/questions/23788977/webpage-displayed-in-incognito-not-in-regular-chrome


A lényeg meg annyi, hogy maga a google chrome böngésző a hibás! Én a kódolásban/beállításban kerestem a hibát, de nem abban volt!

Revo uninstaller-rel leszedtem a böngészőt, úgy, hogy a maradvány fájlok is lejöjjenek, és újra raktam a böngészőt, és érdekes mód betudtam lépni és azóta is szépen muzsikál az oldal.

És jelenleg itt tartok

www.dlsk.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiscsibe33
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.07. Péntek 12:44
Hozzászólások: 46
Hozzászólás Elküldve: 2020.02.11. 07:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

rumosdio írta:

Ez az oldal hozta meg a megoldást!

https://stackoverflow.com/questions/23788977/webpage-displayed-in-incognito-not-in-regular-chrome


A lényeg meg annyi, hogy maga a google chrome böngésző a hibás! Én a kódolásban/beállításban kerestem a hibát, de nem abban volt!

Revo uninstaller-rel leszedtem a böngészőt, úgy, hogy a maradvány fájlok is lejöjjenek, és újra raktam a böngészőt, és érdekes mód betudtam lépni és azóta is szépen muzsikál az oldal.

És jelenleg itt tartok

www.dlsk.hu
Köszi, ez fontos információ, hogy a böngészőben volt a hiba! Ebből is adódik, hogy más böngésző alól is érdemes megnézni az oldalt (fórumot), és ha ott is előjön a hiba, akkor legalább tudható, hogy nem a böngészővel volt valami - vagy valami kiegészítővel, kiterjesztéssel (böngésző extersion).
Magam még más hálózatból is ellenőrizni szoktam (más wifi), és mobilnetről is, mert volt már többször olyan, hogy helyi internetszolgáltatónál volt valami érdekes beállítás, amiért a hiba nálam megjelent, másnál (más hálózatból) pedig nem.

Örülök, hogy működik!

Amit visszaírtál fontos. igen fontos.

Köszönöm, hogy leírtad.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés