Lehet valahogy egyszerre több fájlt csatolni?

Szerző
Üzenet
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.05. 22:08    Hozzászólás témája: Lehet valahogy egyszerre több fájlt csatolni?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Feltettem az attach mod-ot, de amikor 50 képet akartam felrakni, akkor egy kicsit eltartott... :x
Szóval hogy lehetne egyszerre többet?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.06. 12:10    Hozzászólás témája: Re: Lehet valahogy egyszerre több fájlt csatolni?
Hozzászólás az előzmény idézésével

blackdog írta:

Feltettem az attach mod-ot, de amikor 50 képet akartam felrakni, akkor egy kicsit eltartott... :x
Szóval hogy lehetne egyszerre többet?
Ez a sávszélességen múlik.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.07. 11:46    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
fberci... azé' ne nézzé mán falvédül gyüttnek! :lol:
Természetesen nem erre a kérdésre gondoltam, hanem arra, hogy ha az ember 50 képet akar feltölteni, akkor ne kelljen ötvenszer tallózás, fájlkiválasztása, csatolás... Ha az ember 50 képet tölt fel, akkor már a tizediknél elveszti a fonalat, hogy melyik is volt az előbb... Azt szeretném, hogy egyszerre többet kijelölni és feltölteni. A feltöltés egyszerre 50 fájl esetén nyilván 50-szer annyi ideig tart, de az már nem érdekel.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.07. 15:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

blackdog írta:

fberci... azé' ne nézzé mán falvédül gyüttnek! :lol:
Természetesen nem erre a kérdésre gondoltam, hanem arra, hogy ha az ember 50 képet akar feltölteni, akkor ne kelljen ötvenszer tallózás, fájlkiválasztása, csatolás... Ha az ember 50 képet tölt fel, akkor már a tizediknél elveszti a fonalat, hogy melyik is volt az előbb... Azt szeretném, hogy egyszerre többet kijelölni és feltölteni. A feltöltés egyszerre 50 fájl esetén nyilván 50-szer annyi ideig tart, de az már nem érdekel.
Bocsánatot kérek (de látatlanba nem lehet megkülönböztetni a felhasználókat :)).

Sajnos el kell, hogy keserítselek, de én még nem láttam rá megoldást az egész weben (tehát nem csak phpBB fórumokhoz nem), valamint pont mostanság kérdezett vki ilyesmit, és ő is eléggé körülnézett, de semmi...
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.08. 13:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó akkor írok én egyet! :idea:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.08. 16:45    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

blackdog írta:

Jó akkor írok én egyet! :idea:
Sok sikert :D!

Majd velünk is oszd meg az eredményt :wink:!
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés