Ti milyen MOD-okat használtok?

Szerző
Üzenet
Bexter
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.10.11. Kedd 2:00
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.09. 12:17    Hozzászólás témája: Ti milyen MOD-okat használtok?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Felteszem az érdekes kérdést. ki milyen MOD-ot használ. Csak kiváncsi vagyok, még mivel tdnám forumomat tuningolni. Az itt leirtakbol hátha lesz ötletem.

Én az alapot használom magyarositva és hozzá egy personal text modot.
_________________
--- Never Give Up Your Dreams ---
Kép

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.09. 12:19    Hozzászólás témája: Re: Ti milyen MOD-okat használtok?
Hozzászólás az előzmény idézésével

Bexter írta:

Felteszem az érdekes kérdést. ki milyen MOD-ot használ. Csak kiváncsi vagyok, még mivel tdnám forumomat tuningolni. Az itt leirtakbol hátha lesz ötletem.

Én az alapot használom magyarositva és hozzá egy personal text modot.
Én eddig használom: RSS MOD; illetve most próbálgatom beüzemelni a hozzászólás sorrend mod-ot. Meg még tervezek pár mod-ot a fórumra karácsonyig. (egy kis ajándék a fórumozóimnak :) )

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.09. 20:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez sztem inkább az Off fórumba kelett volna :) Egyébként én az egyik fórumomon eddig a color goups modot használom!De tervezek még 1-2 új mod-ot csak sajna nincs valami sok időm mostanában, hogy felktegyem :( De majd idővel!
A másik fórumomon amit még csak most csinálok azon eddig éppen egy képgaléria mod van :), és azonis tervezem majd még a color groups mod-ot :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 16:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
És ma feltettem a GyIK Szerkesztő Mod-ot is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 16:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

És ma feltettem a GyIK Szerkesztő Mod-ot is.
Az az egyik legnagyobb királyság, amit eddig láttam MOD-ot a phpBB-hez :) Nekem nagyon bejön, és elkezdtük mi is használni a VF-en :)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 16:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Thomas RC írta:

És ma feltettem a GyIK Szerkesztő Mod-ot is.
Az az egyik legnagyobb királyság, amit eddig láttam MOD-ot a phpBB-hez :) Nekem nagyon bejön, és elkezdtük mi is használni a VF-en :)
Szerintem is jó, habár eddig semmilyen gyik-et nem csináltam vele.

És újabb mod-ot is feltettem pár másodperce: phpbb wap gate

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 16:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez nálunk (WAP) nemigazán kell, hogy működjön.
Nálunk egy normálisabb hozzászólás legalább 3-400 karakter (de inkább több), elég furcsa lenne WAP-on olvasni / hozzászólni :D

Ez az egyik. A másik meg, hogy a mai telefonok 90%-a rendelkezik nem csak WAP, hanem Internet-böngészővel is. Azzal meg ugye, meg lehet nézni a rendes oldalait is a fórumnak. (Az Operának van is telefonra oprimalizált, Java-s változata, Opera Mini néven.)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 16:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Ez nálunk (WAP) nemigazán kell, hogy működjön.
Nálunk egy normálisabb hozzászólás legalább 3-400 karakter (de inkább több), elég furcsa lenne WAP-on olvasni / hozzászólni :D

Ez az egyik. A másik meg, hogy a mai telefonok 90%-a rendelkezik nem csak WAP, hanem Internet-böngészővel is. Azzal meg ugye, meg lehet nézni a rendes oldalait is a fórumnak. (Az Operának van is telefonra oprimalizált, Java-s változata, Opera Mini néven.)
Nem nagy gond, lényeg az hogy akinek régebbi telefonja van és nem tudja megtekinteni a weblapot legalább wapon megnézhesse.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 17:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Pluszba feltettem valamiféle banner manager szerűséget

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 17:45    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Énis feltettem kb 2 hete a FAQEditor-t :) És már eléggé átszabtam vele a GyIK-et :lol: Egy jópár kérdéseel több lett benne :lol:
Egyébként a GyIK módosításához mod nemis szükséges :D Mert azis elég ha a faq.php fájlt módosítod és egyből meglessz a többi kérdés/válasz!De ez így a moddal sokkal egyszerűbb, főleg hogy télleg 1-2 perc a telepítése!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 17:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dj_JocEe írta:

Énis feltettem kb 2 hete a FAQEditor-t :) És már eléggé átszabtam vele a GyIK-et :lol: Egy jópár kérdéseel több lett benne :lol:
Egyébként a GyIK módosításához mod nemis szükséges :D Mert azis elég ha a faq.php fájlt módosítod és egyből meglessz a többi kérdés/válasz!De ez így a moddal sokkal egyszerűbb, főleg hogy télleg 1-2 perc a telepítése!
Nálam még semmi nincs átszabva a Gy I K-be. Most a banner manager mod a kedvencem. Kivan már téve a phpbb.hu bannere, és esetleg ha valaki azt akarja hogy kitegyem az övét is csak adjon egy linket a bannerhez, és ha kifér a fórum aljára (nem tolja szét a fórumot) kiteszem.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 17:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Nálam még semmi nincs átszabva a Gy I K-be. Most a banner manager mod a kedvencem. Kivan már téve a phpbb.hu bannere, és esetleg ha valaki azt akarja hogy kitegyem az övét is csak adjon egy linket a bannerhez, és ha kifér a fórum aljára (nem tolja szét a fórumot) kiteszem.
Ha jól sejtem akkor ez a mod megjeleníti a bannereket :) Egy kérdés: számolja a bannerek megjalanését és a rákattintást?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 17:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dj_JocEe írta:

Thomas RC írta:

Nálam még semmi nincs átszabva a Gy I K-be. Most a banner manager mod a kedvencem. Kivan már téve a phpbb.hu bannere, és esetleg ha valaki azt akarja hogy kitegyem az övét is csak adjon egy linket a bannerhez, és ha kifér a fórum aljára (nem tolja szét a fórumot) kiteszem.
Ha jól sejtem akkor ez a mod megjeleníti a bannereket :) Egy kérdés: számolja a bannerek megjalanését és a rákattintást?
nem. Engem nem is nagyon érdekel

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 17:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

nem. Engem nem is nagyon érdekel
Hát de akkor ennyi erővel fogom és az overall_footer-be beszúrom a bannwer html kódját :) Úgy ugyanaz lessz akkor ha nem tévedek :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.21. 17:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dj_JocEe írta:

Thomas RC írta:

Ha jól sejtem akkor ez a mod megjeleníti a bannereket :) Egy kérdés: számolja a bannerek megjalanését és a rákattintást?
nem. Engem nem is nagyon érdekel
Hát de akkor ennyi erővel fogom és az overall_footer-be beszúrom a bannwer html kódját :) Úgy ugyanaz lessz akkor ha nem tévedek :D[/quote]

igaz, de az bonyolultabb :( . Egyébként most akarok megnézni egy másik banner manager mod-ot az milyen, de ez is jó

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés