Robot regisztrációk

Szerző
Üzenet
balta
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.15. Kedd 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.13. 07:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
http://forum.gaja.hu/profile.php?mode=register&agreed=true
Nem cserélted le, így nem fog működni.
A címsorban az agreed helyet elfogadva szónak kell megjeleni.
Mind le kell cserélni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.13. 10:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Biztos, hogy feltöltötted a fájlt? Mert ebben a fáljban szerintem egy helyen sincs lecserélve a megfelelő szó.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gaja
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.01.07. Vasárnap 22:59
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.13. 14:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valóban, igazatok van.
Viszont megnéztem a saját gépemen a módosított fájl adatait, és percre megegyezik a fent lévő dátumával. Ezek szerint feltöltöttem. Csak nem tudom, hogy miért nem az volt fenn, aminek kellene... Érdekes. Most ismét feltöltöttem, belenéztem, és láttam, "elfogadva" van benne. Kíváncsian várom a robotokat...

Még egyszer köszi mindnekinek!

Gaja

Ui: Újból megnéztem az útmutatót, most csak a usercp_register.php van benne, mint módosítandó. Ha jól emlékszem régebben három fájl volt benne. A többit immár nem szükséges módosítani?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.13. 15:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Régebben valóban 3 volt, ami egy leírás hibás értelmezésének következménye volt. A 2 felesleges fájlt később kivettem a leírásból (ha azok is módosítva vannak az sem okoz semmi problémát), de elég csak a usercp_register.php-t módosítani.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.13. 15:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Régebben valóban 3 volt, ami egy leírás hibás értelmezésének következménye volt. A 2 felesleges fájlt később kivettem a leírásból (ha azok is módosítva vannak az sem okoz semmi problémát), de elég csak a usercp_register.php-t módosítani.
Vagyis nem gond, ha ha csak az usercp_register.php -t szerkesztettem. Mert régebben (kb. 1hete) én csak azt szerkesztettem, a többit meg azért nem mert láttam hogy úgyis kiírja az elfogadva-t a reg során

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.18. 12:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Eddig szerencsém volt, megúsztam komolyabb robotgondok nélkül. (Bár a fórumom már ősrégi, december eleje óta megy :) )

Most viszont regisztrált vagy egy robot, vagy egy élő emberke. Természetesen .ru végű emilről. Egyelőre nem rakott fel semmit, nem szemetelt. De félek tőle.

Így néznek ki az adatai: http://kepfeltoltes.hu/070118/reg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

www cím persze valami "404"-es.

Mit tanácsoltok? Töröljem, és tiltsam ki, vagy hagyjam a taglistán? Egyáltalán miért jó ez neki?

Köszi!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.18. 13:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Szoles írta:

Mit tanácsoltok? Töröljem, és tiltsam ki, vagy hagyjam a taglistán? Egyáltalán miért jó ez neki?

Köszi!
Ez tuti spam. Nálam is ez regelt (adatok ugyanaz, csak nálam valami sex hirdetéseket rakott fel) 1 hónapja és ezért módosítottam a fájlokat, hogy a robotok ne tudjanak regelni. Szerintem töröld és az útmutatókban leírtakat végezd el.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.18. 23:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Így teszek, köszi! A robotok pedig rohadjanak meg! :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.20. 20:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Thomas RC írta:

(...)a macromedia dreamveawer-ben van keresés funkció (...)
Mint minden más programban Ctrl + F.
Bocs, hogy közbekotty, de sok progiban a CTRL + H a csere, a CTRL + F csak keresés.
Nekem jól bevált a WinCommanderrel: megkeresem a fájlt, aztán F4 (szerkesztés), és CTRL-H segítségével elvégzem a cseré(ke)t.
Ez után a szerkesztőt bezárom - erre rákérdez, hogy mentek-e. A válasz "igen", mire újra kérdez, hogy feltöltöm-e a változtatást - erre megint helyeslően bólogatok (és az igenre kattintok úgy mellesleg.)
Egyszerűbb mint WordPaddal meg hasonlovakkal szórakozni, bár megvan a maga buktatója.
Mindenesetre fontos: ha kipróbáltad a módosítás után a cuccot és működik, akkor ne felejtsd el a saját gépedre is elmenteni a módosított fájlt!

_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.20. 21:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A Macromedia Dreamweaver -ben a CTRL+F -fel keresni is tudsz, meg olyat is tudsz hogy beírod a keresendő szöveget és az alatta lévő rublikába beírod hogy mire akarod azt cserélni, bejelölöd hogy csere és kész is van :).

Screenshot (az a sz*r paint 3MB-s képet csinált :evil: :evil: )

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.22. 00:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért ilyen qrva nagy a kép, mert ez BMP. Mentéskor állíts be JPEG-et, az sokkal kisebb lesz. (Ilyen célra 70-80 %-os minőség teljesen elég.) (Egyébként a paint tényleg egy sz*r. :-) )

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.22. 09:41    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Szoles írta:

Azért ilyen qrva nagy a kép, mert ez BMP. Mentéskor állíts be JPEG-et, az sokkal kisebb lesz. (Ilyen célra 70-80 %-os minőség teljesen elég.) (Egyébként a paint tényleg egy sz*r. :-) )
PNG: minőségromlás nélküli tömörítés. Ilyen képernyőmentéseknél nagyon jó (talán kisebb is, mint a jpeg, de biztosan jobb minőségű).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.22. 22:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

PNG: minőségromlás nélküli tömörítés. Ilyen képernyőmentéseknél nagyon jó (talán kisebb is, mint a jpeg, de biztosan jobb minőségű).
Teljesen igazad van, csak azt nem "eszi meg" a képfeltöltés.hu. Egyébként tényleg kicsit kisebb is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.23. 12:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Szoles írta:

fberci írta:

PNG: minőségromlás nélküli tömörítés. Ilyen képernyőmentéseknél nagyon jó (talán kisebb is, mint a jpeg, de biztosan jobb minőségű).
Teljesen igazad van, csak azt nem "eszi meg" a képfeltöltés.hu. Egyébként tényleg kicsit kisebb is.
Majd otthon átcsinálom png -re. Képfeltöltés.hu meg felesleged. Ott az extra.hu szervere

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tbalint
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.14. Szerda 9:18
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.15. 11:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Szoles írta:

Mit tanácsoltok? Töröljem, és tiltsam ki, vagy hagyjam a taglistán? Egyáltalán miért jó ez neki?

Köszi!
Ez tuti spam. Nálam is ez regelt (adatok ugyanaz, csak nálam valami sex hirdetéseket rakott fel) 1 hónapja és ezért módosítottam a fájlokat, hogy a robotok ne tudjanak regelni. Szerintem töröld és az útmutatókban leírtakat végezd el.
Sziasztok!

Csak 1 megjegyzés. Az ősszel engem is elöntöttek a robot regek. Már nem emlékszem mikor került fel ide a megoldás, de azonnal meg is léptem. Azóta nyugi volt, de most a hétvégéről visszatérve kb. 5 robot reg. fogadott.
Én elfogadva-ra írtam át anno, és megy is rendesen minden. Valójában az érdekelne csak, hogy más is tapasztalt-e ilyet. Lehetséges, hogy új trükkjük van a regisztrációra?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés