Robot regisztrációk

Szerző
Üzenet
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.03.27. 14:40    Hozzászólás témája: Re: 500+ felhasználó törlése
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Sőt, van egy olyan szint is, amelynél már a humán júzer sem képes felismerni belőle semmit... Mostanában szép számmal látni már ilyeneket is :)
Sajnos igen. Ezért nehéz feladat a vizuális megerősítés, az emberek még felismerjék, de a robotok már ne...

Styx írta:

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám a 2006ban regisztrált kb 590 robot felhasználót töröni, anélkül, hogy egyesével végigmennék a felhasználó letiltásnál a neveken. (igen, elcsesztem, idő hiányában nem foglalkoztam a dologgal, és ez let a vége... többnyire angol nevűek, így ránézésre könnyű felismerni melyik a robot név.)
Nem, mert egy számítógép nem tudja eldönteni, hogy az adott felhasználó robot-e.

Styx írta:

Az is segítene, hogy autómatikusan kitörölné valami az összes olyan regisztrációt, aki pl 2 hónapja nem írt be, vagy még egyáltalán nem. Ilyen MODról nem tudtok esetleg?
A még nem hozzászóló tagok törléséhez futtasd le az alábbi SQL parancsot (vigyázat, ez az összes ilyen tagot törli, a nemrég regisztráltakat is!):

Kód:

DELETE FROM phpbb_users WHERE user_posts = 0;

_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Styx
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 14:23
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2007.03.27. 16:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi, én is valami ilyesmire gondoltam, csak nem tudtam, hogy ez okoz e más táblákban bajt, de jobban belegondolva miért okozna, ha a user még semmit nem csinált!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
miklov
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.01. Csütörtök 20:31
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.14. 10:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hello
Az volna ismét a problémám,hogy nálam is megjlentek a sexmániás robotok...
Szóval elkezdtem telepiteni a freecap-et és az ott leirtakat követtem...

Erre ezt a hibát irta ki...

Idézet:

Parse error: syntax error, unexpected '{' in forum\includes\usercp_register.php on line 315
megkerestem ezt a sort és erre a sora hivatkozik a hiba

Kód:

if (@extension_loaded('gd') || @extension_loaded('gd2'))

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.14. 12:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valószínűleg rosszul módosítottad a fájlt, mivel nem kell olyan sok dolgot módosítani benne, az a legegyszerűbb, ha arra a fájlra újra megcsinálod a módosításokat.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
miklov
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.01. Csütörtök 20:31
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.14. 21:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát nem tudom... megnéztem mondjuk, de nekem nem megy...
Van olyan akinek müködik ez a modszer???
Át küldené nekem e-mailban a 2 file-t???
Előre is köszönöm...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.15. 08:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Gondolom, vannak már MOD-ok a fórumodon...
Gondolom, nem subSilver témát használsz...
Gondolom, nem olvastad el a Fórumszabályzatot...
Gondolom, nem vagy tisztában a magyar helyesírás szabályaival...

Szóval:
Milyen MOD-okat használsz? Milyen témára kellene a módosítás? E-mailban nem fog válaszolni senki... és az, hogy "Át küldené" az helyesen "Átküldené" -nek kell írni, ugyanis az ige és az igekötő egybe írandó a magyar helyesírás szabályai szerint.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
miklov
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.01. Csütörtök 20:31
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.15. 10:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
_zso2 de jó hogy ennyire tudsz mindent... nem gondoltál rá hogy magán órákat adj???
Amugy ne zavarjon hogy külföldi vagyok... 2 nyelven beszélek folyékonyan, a helyesirás már ha annyira zavar akkor ne ved figyelembe azt amit irok...

FREECAP amugy a mod neve és alexisOrange v1.2-est használok...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.15. 12:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez a mod a használt sablontól független, mivel csak a usercp_confirm.php, usercp_register.php fájlokat kell szerkeszteni.

miklov: A fórumod verziószáma 2.0.22?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
miklov
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.01. Csütörtök 20:31
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.15. 12:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen...

2.0.22-es verzió van fent...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
neo161
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.03.30. Péntek 21:07
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.16. 00:17    Hozzászólás témája: botok:) robotok
Hozzászólás az előzmény idézésével
robotok kiszűrése:) :D
ötlet:

1.Amikor regisztrál adja meg valós telefon számát és te majd jól szájba ....:)
2. .ru .ro alapból kitiltani:DD :D

nah de tényleg:

1.amikor regisztrál csak akkor váltson (aktívra) a felhasználó hogyha első 10 hozzászólása nem tartalmaz linket különben törlésre kerül(mivel robotok alapból linkel kezdenek)
én azt gondolom hogyha születne egy ilyen mód akkor igen sokat elérnénk ezzel:)

2.regisztrált nick után 2 napon belül hozzá kell szólnod a fórumba ha nem akkor törlésre kerülsz[[Ha valaki szeretne írni valami 2 napon belül csak megteszi és utána már tag marad)) (ugyebár egy csomó ilyen bot van akik csak beregisztrál és bent vannak egyszer csak működésbe lépnek)


ezek csak ötletek..:)
várom a reakciókat. :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.16. 08:09    Hozzászólás témája: Re: botok:) robotok
Hozzászólás az előzmény idézésével

neo161 írta:

1.amikor regisztrál csak akkor váltson (aktívra) a felhasználó hogyha első 10 hozzászólása nem tartalmaz linket különben törlésre kerül(mivel robotok alapból linkel kezdenek)
én azt gondolom hogyha születne egy ilyen mód akkor igen sokat elérnénk ezzel:)
És ha nem aktív, akkor hogy írjon hozzászólást? Ez olyan... 22-es csapdája.

neo161 írta:

2.regisztrált nick után 2 napon belül hozzá kell szólnod a fórumba ha nem akkor törlésre kerülsz[[Ha valaki szeretne írni valami 2 napon belül csak megteszi és utána már tag marad)) (ugyebár egy csomó ilyen bot van akik csak beregisztrál és bent vannak egyszer csak működésbe lépnek)
Erre van MOD.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
neo161
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.03.30. Péntek 21:07
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.16. 14:42    Hozzászólás témája: Re: botok:) robotok
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

neo161 írta:

1.amikor regisztrál csak akkor váltson (aktívra) a felhasználó hogyha első 10 hozzászólása nem tartalmaz linket különben törlésre kerül(mivel robotok alapból linkel kezdenek)
én azt gondolom hogyha születne egy ilyen mód akkor igen sokat elérnénk ezzel:)
És ha nem aktív, akkor hogy írjon hozzászólást? Ez olyan... 22-es csapdája.

neo161 írta:

2.regisztrált nick után 2 napon belül hozzá kell szólnod a fórumba ha nem akkor törlésre kerülsz[[Ha valaki szeretne írni valami 2 napon belül csak megteszi és utána már tag marad)) (ugyebár egy csomó ilyen bot van akik csak beregisztrál és bent vannak egyszer csak működésbe lépnek)
Erre van MOD.
Rosszul fogalmaztam:)
ha beregisztrál és legelső hozzászólásába link van vagy az első 10 hozzászólásába azonnal törölje.
erre gondoltam:) :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
neo161
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.03.30. Péntek 21:07
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.17. 19:36    Hozzászólás témája: re
Hozzászólás az előzmény idézésével
valakinek reakció?:)
nehéz lenne megcsinálni? :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.17. 20:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
És mi van, ha a hozzászólásában lévő link a témához kapcsolódik, és hasznos? A MOD-od automatikusan kivágná az illetőt - és ezzel a fórumozóidnak ártana.
Ha meg rosszindulatú humán júzer linkel, simán megcsinál tíz hozzászólást sec perc alatt, és a tizenegyediktől már oszthatja az eszét meg a linkjeit? Ez sem szerencsés. És sajnos a rosszindulatú júzer sem ritka, aki csak azért regisztrál be fórumokba, hogy aztán a saját honlapját, vállalkozását, "és más egyéb marháját" reklámozza. Nem eggyel találkoztam már - az egyikkel viszont épp ma este...
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
neo161
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.03.30. Péntek 21:07
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Elküldve: 2007.04.17. 20:47    Hozzászólás témája: hi
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

És mi van, ha a hozzászólásában lévő link a témához kapcsolódik, és hasznos? A MOD-od automatikusan kivágná az illetőt - és ezzel a fórumozóidnak ártana.
Ha meg rosszindulatú humán júzer linkel, simán megcsinál tíz hozzászólást sec perc alatt, és a tizenegyediktől már oszthatja az eszét meg a linkjeit? Ez sem szerencsés. És sajnos a rosszindulatú júzer sem ritka, aki csak azért regisztrál be fórumokba, hogy aztán a saját honlapját, vállalkozását, "és más egyéb marháját" reklámozza. Nem eggyel találkoztam már - az egyikkel viszont épp ma este...
azért elég ritka hogy egyböl linkbe osztják a részt.
ahhoz hogy egy robot tizszer hozzá szoljon az egy robotnak nagy munka mindegy egyes weblapon.ha meg nem nagy akkor emeljünk 20-ra.
hogyha meg valós személy regisztrál akkor azt valahogy az adminnak engedélyezni kéne hogy igen valos szeméy és akkor a 10 hozzá szolás automatikusan meg volt neki és írhat linket. akár.De nem minden normál user linkel kezdi a link beszurást. 8)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés